Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt a Gyakori kérdéseken,...

Itt a Gyakori kérdéseken, akik egyik nap el tudják olvasni az elküldött linkeket, másnap állítólag mobilról vannak és nem tudják, hogyan használják ezt az oldalt mobilról?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, GYK mobil applikáció tudtommal nincs.

Magyarul a GYK linket csak meg kell, hogy tudják nyitni mobilról?

Akkor az elküldött linkeket miért nem tudják megnyitni?


Köszönöm a válaszokat, nincs okostelefonom, ezért nem értem a fenti problémát.



2015. jún. 26. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád.

Én Windows Phone 8.1-es telefonról minden további nélkül tudom használni az oldalt, és válaszokban vagy a kérdésekben lévő linkeket is meg tudom nyitni ( már ha erre gondoltál ).

2015. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A privát üzenetekben lévő linkeket is meg tudod nyitni mobilról?

A képeket is?

Más okostelefonoknál lehet ezzel probléma?

2015. jún. 26. 20:44
 3/18 anonim ***** válasza:

A privát üzenetekben lévő linkeket valóban nem lehet kattintani. Azt ki kell másolni.

De ez nem csak telefonon, hanem gépen is így van. Így van megírva az oldalnak a privát üzenet része.

2015. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet, hogy nem vettem eddig észre, de igaz.


Akkor a kérdésem így módosul:

Okostelefonon egy linket nem ugyanolyan egyszerű kimásolni, mint számítógépen?

2015. jún. 26. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
Telefonon valóban nehezebb kimásolni a linket. Gépen csak egyszerűen elhúzod az egeret, de ott az újjal kell ügyeskedni. Sokszor nem azt jelöli ki amit szeretnél.
2015. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem, tehát meg lehet csinálni azért, csak az érintőképernyőn nehezebb.


Magyarul, ha nagyon akarod megcsinálod.


Tehát, aki arra hivatkozik, hogy nem lehet, az egyszerűen így vesz szépen a semmibe.

Amíg neki érdekes az infó, addig kell a link, amikor már nem, akkor, meg jajj, mobilról vagyok, nem tudom megnyitni...


Kezdem érteni. Jó eséllyel a neki érdekes linkeket is mobilról nyitotta meg...

2015. jún. 26. 21:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg lehet csinálni. :)

Ha elég nagy a telefon képernyője, akkor meg már nem is nehéz.

2015. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Engem ezzel egy évtizede szívatnak az internetes oldalakon, de ezután ennek vége! Új kor kezdődik!
2015. jún. 26. 21:28
 9/18 A kérdező kommentje:

Egy tipp.:


Akinek nincs okostelefonja, esetleg nem is akar, így sosem volt neki, soha el ne áruljátok, mert onnantól mindenféle kompatibilitási problémára fognak hivatkozni a beszélgető partnereitek, amit nem tudtok leellenőrizni!


Elküldötök nekik anyagokat, simán azt hazudhatják, hogy ők ezt nem is látják, miközben vidáman böngészik...


Mit szólna a Főnökök, ha neki arra hivatkoznának, hogy nem tudják megnyitni az anyagot, amit okostelefonon küldött, hogy nézzék meg?

2015. jún. 26. 21:32
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezt írtam annak, aki azzal jött, hogy nem tudja megnyitni.:


""Viszont a linkeket, ha nehezen is, ha nagyon akarod ki tudod másolni az ujjacskáiddal, ma világosítottak fel!"


Azt írtad, nem tudod megnyitni, egy informatikus most magyarázta el nekem, hogy ez nem igaz, okostelefonon is ki lehet másolni egy linket, szóval nem igaz amit írtál, meg tudod nyitni, ha nagyon akarod."


Az illető válasza több, mint felháborító.:


"És bocs, hogy azt mondtam nem tudok linket megnyitni. Csak nem akartam a személyes dolgaidat megnézni. Érted? :)"


Azt hiszem kiérdemelte, hogy letiltsam!

2015. jún. 26. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!