Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Általában hány törölt kérdés...

Általában hány törölt kérdés után jön letiltás?

Figyelt kérdés
Egy haverom előző nickjének egészen 30 eltávolított kérdése volt, mígnem a moderátoroknál betelt a pohár.

2019. dec. 15. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá aranyszabály, ez mindig az adott kérdések tartalmától függ. Ha nagyon ügyes valaki, az első kérdésével elérheti, míg másokat hónapokon át kell tűrni.
2019. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály. És nemcsak amiatt tilthatnak ki, hogy kívánatlan kérdéseket teszel fel. Páldául azért is, hogy ha kimoderált kommenteket visszaírkálsz, vagy szidalmazod a kérdezőt a moderáltatásért. (pl.Hiába töröltetsz, akkor is egy hülye s*gg vagy!)
2019. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az időközönként a lényeg.


Azért nem kindegy, hogy naponta vagy hetente törölnek 1-2 kérdést vagy félévente-évente.


Illetve, ha egy törölt kérdésből lebuktatja magát az illető, hogy vagy nincs 16 éves vagy ő már volt regisztrálva, akkor nincs limit.


Ha valaki itt van és rendeltetésszerűen hazsnálja az oldalt, de néha napján becsúszik egy kérdés vagy komment, amit leszednek, akkor nem számolják.


Viszont, ha valaki mondjuk ugyanazta kérdést teszi fel folyamatosan, ami törlésre kerül vagy csak egyszerűen minden harmadik kérdését törölni kel, akkor ez attól függ, mikor telik be a moderátoroknál a pohár.


Szóvala válasz, hogy erre nincs egy konkrét szám.

2019. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Pedig kellene, hogy legyen. Ez a szájíztől és hangulattól függő törölgetés nem egészen fair.
2019. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes és negatív tapasztalataim vannak a törlésekről. Én például nem egyeztem valakivel, ő azt írta hogy sokkal jobban szereti a "cicákat" és utálja az embergyerekeket, én véleményem fordított volt, ő jelentett, enyémet törölték. No komment!
2019. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyet jegyezz meg, ne merd leírni a kisebbségek valódi nevét pl. cigány, mert az szentségtörés és ne is merd megvédeni magad válaszban mert biztos hogy nem a trollt vagy a provokátort, hanem téged tiltanak.
2020. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok és még annyi hogy álltalában a kérdéseket jobban ellenőrzik mint a válaszaidat.
2020. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Le lehet írni a cigány szót következmények nélkül. Akkor törlik, ha olyan szövegkörnyezetben használod, ami sértő vagy provokatív. De ez bármilyen más nemzetre is igaz, magyarozni sem lehet, ha provokálás a célod vele.

Lásd az alábbi kérdést, ami tele van "cigány"-ozva, mégis csak azt tiltották ki, aki a cigányokra utalgatott vissza, mint szabályokat megszegő rétegre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1022225..

2020. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DTR42 válasza:
Nekem eddig törölték vagy 10 kérdésemet, de még nem tiltottak le
2020. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!