Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A jobb alsó sarokból eltünt a...

A jobb alsó sarokból eltünt a behajtani tilos tábla vagy csak nekem? A kérdésnél is volt meg a válaszoknál is, amivel lehetett jelenteni hogy mi a problémád az írt szöveggel.

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 07:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha letiltják a kérdésfeltevési jogát, akkor ezt a kérdést sem Írja ki, nem?


A pontok állása pedig naponta változik, mivel éjjel aktualizálva lesznek. Tehát, ha tegnap sokat trollkodott, a sokasággal szembemenve értékelte a válaszokat, akkor a pontjai szépen lecsökkentek.

2020. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Már több ilyen kérdés volt, és mindig van olyan válasz, hogy a moderátorok vonták meg a jogot. Én, természetesen, nem tudom, hogy tesznek-e ilyet?

Más válasz pedig a használati útmutatóra hivatkozik: „A jelentés funkció csak a legalább 15 pontot elért felhasználók számára látható.”.

Itt az alkalom kideríteni, hogy mi az ok.

A fiókodba belépve a https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista linken megnézheted, hogy hány pontod van. (A ponttáblázat fölött vastagbetűs szöveg van, ami úgy kezdődik: Neked jelenleg ? pontod van. Természetesen a ? helyén szám van.)

A főoldali toplista csak a legutóbbi 30 napban kapott pontszámot mutatja; az aktuális pontszámtól akár jelentősen is eltérhet.

Ha megteszed, hogy megnézed, és kommentben megírod, hogy a linkelt all time toplistán hány pontod van, akkor eldől, hogy az elégtelen pontszám (<15) miatt, a használati útmutatóban ismertetett szabály alapján hiányzik; vagy tájékoztatókban (használati útmutató, szabályzat, jogi nyilatkozat) nem ismertetett okból vonták meg tőled a jogot. Ha utóbbi történt, akkor az is kérdés, hogy mennyi időre?

Nem általános hiba van; én is látom az ikonokat: [link]

2020. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11: De neki nem tiltották le a kérdésfeltevési jogát, hanem csak a jelentésit. Ilyen is van, erre célzok.
2020. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hi!Nekem jelenleg összesen 83 kemény pontom van.
2020. jan. 25. 11:29
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem az elégtelen pontszám az oka, hanem valamilyen, a Gy.k. által nyilvánossá nem tett ok.
2020. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jah!Biztos sokat jelentgettem azt megunták.🙂na elvagyok nélküle.
2020. jan. 25. 11:50
 17/21 A kérdező kommentje:
Vissza adták, a behajtani tilos táblámat.
2020. jan. 27. 05:44
 18/21 anonim válasza:

50%-os hasznosság fölött érhető el a "jelentés" funckió.

Ha alá mész eltűnik, ha fölé mész újra megjelenik.

2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most már behajthatsz! Megkaptad az engedélyt az internetbe való beszálláshoz.
2020. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

» 50%-os hasznosság fölött érhető el a "jelentés" funckió. « # 18 2020. jan. 27. 16:13

Ez a feltétel honnan tudható?

És, melyik hasznosságnak kell 50% fölött lennie? A válaszadási hasznosságnak (amilyen hasznosságúnak értékelik mások az ő válaszait), vagy a válaszértékelési hasznosságnak (amilyen hasznossággal ő értékeli mások válaszait)?

2020. jan. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!