Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudom hülyén hangzik de hogy...

Tudom hülyén hangzik de hogy lehet gyakorikerdesek.hu ról kérdéseket törölni? :D

Figyelt kérdés
Van pár hülyén megfogalmazott kérdésem :DDD

2020. jan. 27. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a szabályzatot, abban benne van a válasz.
2020. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Névtelen vagy, senki nem tudja,mmik voltak a hülye kérdéseid... :-DD
2020. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját menüdből tudod kitörölni, de az összes kérdés közül már nem.
2020. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Muhhahhaha!!! :D :) Szerintem hagyd már meg az utókornak! :D:D Biztos pár év múlva, ha visszaolvasod, jót mosolyogsz majd rajta. :) Egyébként megvan a módja, hogy hogyan lehetséges töröltetni az oldal üzemeltetőivel, de szerintem inkább hagyd fent; őrizzük meg tényleg az utókornak, hátha egyszer majd valaki egy jót mosolyog majd rajta; vagy mi van, ha valaki másnak is például szintén tök hasznos volt a kérdésed, valamelyik válasz konkrétan nagyon sokat jelentett neki valami ilyen támaszkodót, kapaszkodót az esetleges saját gondjában; és akkor majd vissza akarja keresni, vissza akarja olvasni; merthogy mindig segít neki, amikor átolvassa... Szóval szerintem tartsd meg, lehet, hogy pár év múlva majd te is jót mosolyogsz, és tényleg szóval, őrizzük meg, tartsuk fenn az utókor számára!! :):) Nekem is van olyan komoly kérdésem, amit mások viccesnek ítéltek, de tökre örülök, hogy örömet szereztem nekik! :):) És tök boldog vagyok nem csak saját magam miatt is, hogy megszületett az a kérdés:):)
2020. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Moderátoroknak kell mail-t írni.
2020. jan. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvásárolod a GYK weboldalt, és töröltetheted bármelyik kérdést.
2020. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!