Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol látjátok, hogy lepontoztak?

Hol látjátok, hogy lepontoztak?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin.

2020. febr. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A válaszoknál a válasz cellájának jobb alsó sarkában megjelenik szöveg hogy "A válasz xx%-ban hasznosnak tűnik.
2020. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol. Itt nem az számít, hogy hasznos-e a válasz, hanem hogy a pontozónak szimpatikus-e. Hiába írsz hasznos választ, hiába igaz is, ha másoknak más a véleménye, lepontoznak. De sokszor azért is, mert a pontozónak alacsony a válaszadási hasznossága és a dögöljön meg a szomszéd lova is alapon akar tenni róla, hogy másnak is az legyen.
2020. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
2: Na ja. Meg vannak, akik konkrétan irígységből pontoznak le. Például valaki feltesz egy kérdést, hogy ki mennyit keres, és hogy tud kijönni belőle. Valaki leír a válaszában egy nagyobb összeget, és hogy jól kijön belőle. Erre valaki jön és lepontozza. De alapjában véve miért is? Hisz a kérdésre válaszol.
2020. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen, ott jobbkézfele, lent , a válasz alján. Hogy mennyi százalékban TŰNIK hasznosnak mások szemlélete alapján; azt amúgy lehet, hogy tényleg tök hasznos, és a legjobb jóindulattal is írtad még emellé, de ha a legtöbb embernek, aki arra jár, nem tetszik, akkor így járt, benézte. De nem ebből kell leszűrni az önbizalmat ugye. :) Szóval, ha esetleg meglátod, hogy kevés százalékon állsz, nem kell elszomorodnod. :) Egyszer itt olvastam, hogy valakinek volt már olyan is, hogy bemásolt egy konkrét jogszabályt a kérdés alá, ami a kérdéshez kapcsolódott, tehát egy olyan jogszabályt, ami jó válasz volt a kérdésre; de még azt is lepontozták. Ja és még itt meg tudod nézni, hány százalékon állsz :) Mindekinek a sajátját írja ki. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/toplista

2020. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

*Szóval van, aki "tetszik"-gombnak használja az értékelést, és nem pedig aszerint nyomkodja, hogy valójában hasznos-e, és tudja-e a kérdező hasznosítani.

De pl ha mondjuk kinézett egy keresztnevet a gyerekének, és kíváncsi rá, hogy mennyire népszerű, vagy mennyire gáz; tehát úgy nagyjából az emberek hány százaléka élne szívesen azzal a névvel, amit ő a gyerekének szánna, mert nagyon tetszik neki; tehát még ilyen kérdések alatt is szoktak menni a lepontozások, ahol pedig tök szubjektív, és semmi értelme, viszont a kérdező is még beírja, hogy neki az összes válasz hasznos volt, és mindet fölpontozta; és nem érti, hogy egy ilyen "véleményezős" kérdésnél hogy lehet valami nem hasznos; hát, most kábé arról szólt, hogy "tetszik-e" vagy "nem tetszik " az adott név, és ezen nem érti, hogy mit kell lepontozni, ha valaki nem ért egyet a másikkal, mert neki mondjuk más az ízlése. Meg,szal , mondom, volt, ahol konkrét jogszabályt is lepontoztak a kérdés alatt; szóval itt csomóan össze-visszaértékelnek, a saját szájízük szerint.

2020. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én most mindenkit felpontoztam! :-)
2020. febr. 2. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Én régen nagy lepontozós voltam, magamból kiindulva, itt töltöttem le a haragom és minden lepontozás után jól eső érzéssel tudtam szkvassolni, szóval van olyan eset, amikor jó, de utána elfog egy borzasztó érzés, hogy az én lepontozásom miatt ugrik le a hídról és én nem vagyok ott!

Szerintem az emberek a lepontozásra születtek.

2020. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!