Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti sem válaszoltok...

Anyukák! Ti sem válaszoltok egy csomó kérdésre, mert látjátok, hogy mindenkit lepontoztak?

Figyelt kérdés
Én már egy csomó kérdésre nem válaszolok (amire szívem szerint válaszolnék), mert bosszant, ha a normális, segítőkész válaszomat lepontozzák.
2012. máj. 22. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem ez nem tart vissza, nem érdekel hogy hány pontom van.......de tény, hogy tökmindegy mit írsz, úgyis lesz aki piros kezecskét nyom. Én nem értem megmondom őszintén, miért nem vették még ki a honlap üzemeltetői ezt az idióta, felesleges, félreérthető és hibás funkciót.
2012. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg segíteni akarok, akkor pont nem érdekel ki pontoz...

Különben is minden kérdést lepontoznak, már jóformán nincs is olyan válasz, ami 100%-os lenne.

Szerintem vannak itt szakosodott pontozók, akik csak nyomkodni jönnek, de érdemi választ nem adnak. Na nekik aztán nem fogok kedvezni, hogy miattuk ne válaszoljak! :)


Győzd le a pontozókat, és segíts, ez az oldal azért van.

2012. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én válaszolok mindenre, nem érdekel, hogy lepontoznak. Őszintén mondom nem is nézem!

De az biztos, hogy a zöld kezeket nem nagyon szeretik nyomkodni, még akkor se ha megköszönik a válaszod, és azt írják sokat segített.

Ja és azt se szoktam nézni, ha esetleg Én kérdezek, hogy aki válaszol annak hány %-a van.

2012. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
De ki az aki lepontoz mindenkit?Mert épp hogy el van küldve a válasz már le is pontozták az embert:SKinek és miért jo ez?
2012. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sókristály ***** válasza:
87%

Néha rosszul érint a lepontozás, de ez nem akadályoz abban, hogy válaszoljak.

Viszont néhány napja érdekes dolgot találtam a Gyereknevelés toplistában. Van olyan válaszadó - ráadásul a lista első oldalán -, aki egyáltalán nem kérdez, nem válaszol, csak pontoz, azt azonban rengeteget, ha akkora pontszámot össze tud szedni vele, hogy ennyire előre kerüljön a listán. nem is értem az ilyet :-(

2012. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jé, tényleg van, aki csak értékelésért kapott pontokat. Hát nem is tudom, lehet hülye vagyok, de csak azért nem járnék ide, hogy nyomkodjam a kezecskéket.

De látom már itt is megjelent egy "piros kéz-fan". :)

Mindegy is kérdező, ne fogd vissza magad csak azért, mert lepontoznak néha.

2012. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sókristály ***** válasza:
100%

Hoppá, a piros kéz-fannak éppen velem van problémája :-)

Talán valótlan volt a válaszom?

2012. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel. De persze ha látom, hogy lepontoznak olyan témában, ami egyértelmű és mindenki azonos véleményen van, az nagyon bosszant, ha meg azt látom, hogy esetleg 100%-os vagyok, annak meg azért örülök. Ne foglalkozz vele, nem éri meg:-)
2012. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ha a lányomnak nem mondhatom meg a véleményem akkor legalább a kérdezőnek megmondom :)Kit érdekel hogy lepontoznak,öreg vagyok én már ehhez. 45/N
2012. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akik csak lepontozni képesek, szerintem semmi más boldogságuk nincsen ezen kívül, hogy névtelenül, alattomosan "piszkálja" a normális embereket.

A piros kéz rajongóknak:Na ezt a választ pontozd le, ha tudod!:-P

2012. máj. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!