Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalra fel lehet tenni?

Az oldalra fel lehet tenni?

Figyelt kérdés

Erre az oldalra fel lehet tenni kérdésben valamilyen hirdetést? Amikor nem hirdetni akarok, hanem hirdetéseket linkelni. Például valamilyen honlapon látok valamit, ami eladó és azzal kapcsolatban szeretnék véleményt kérni vagy lenne kérdésem amit nem akarok feltenni annak aki hirdette.

Ez szabálysértés vagy mivel az internet nyilvános, ezért nem követnék el bűnt?


2020. márc. 27. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már törölték ilyen kérdésemet. Azzal indokolták, hogy a kérdés egy hirdetés, aminek nincs helye itt, mert nem reklámfelület. Tök mindegy, hogy mi van a háttérben, mert a felhasználók rögtön azt gondolják, hogy a TE terméked, és ilyen cselesen akarod reklámozgatni, aztán felnyomnak. Az oldal meg automatice töröl.
2020. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Jól mondja az első. Én egyszer olyan kérdést tettem fel kíváncsiságból, hogy vannak-e olyanok az oldalon, akik itt találták meg a párjukat. Erre törölték a kérdést, mondván, hogy itt nem lehet ismerkedni. hát, pedig férjes asszonyként itt a 13 évesek között marhára ez volt a célom.
2020. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz fel hirdetést. Semmi nem is indokolja igazán. Persze, ha mondjuk valami használt dologról van szó, azt nehéz körülírni. Pl., javítható ez a horpadás?

Ehhez jól jönne a kép, de akkor csak azt mentsd le, önmagában tolt fel egy képmegosztó helyre, és linkeld be azt a képet.

Egyebet meg le tudsz írni szövegesen.

2020. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nem feltétlenül marad meg attól, ha leírja. :( Én megbízható kutyakennelek után kutattam, és megemlítettem, hogy az XY tenyészetet már ismerem, nem linkeltem, csak a nevét írtam le. Erre törölték, mert hirdetek.
2020. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!