Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne egy "Hogy tetszik...

Nem lehetne egy "Hogy tetszik a . név? " kategória (vagy valami) is?

Figyelt kérdés
Mókás, mókás, mégis milyen praktikus lenne néhány ilyen "hipergyakori" kérdést valahogy külön sorolni... Talán még jobb, ha már listában mellette egy jel, hogy "igen, tudjuk, sok _hasonló_ kérdés volt már", és esetleg opció, hogy elrejtheti maga elől, aki nem szereti. Mégiscsak másképp sírdogálnának az ismétlődőnek tűnő, valójában nem ismétlődő kérdéseknek az ilyesmitől sírdogálni szeretők, az elnézhetően ismétlődőkről nem is beszélve (pl "unalmas" terhes vagyok-e, amikor nagyjából gyerekek kérdezik teljesen komolyan)
2010. júl. 26. 22:52
 1/3 Holdtündér ***** válasza:
76%
Vagy egy külön terhes vagyok és ekkora a péniszem kategória is jó lenne XD
2010. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Álmodtam egy középső ujját mutató kéz ikonnal is, ami mellett egy sima számláló van, hogy hány ember kattintotta meg :)


Alapesetben áttetsző halványszürkés, használatban pompázatos rajzolt bőr (van aki másképp hívja) színű :)

2010. júl. 27. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert még rengeteg alkategóriát lehetne csinálni. Örüljünk, hogy legalább vannak alkategóriák. A kérdéseket meg ne kritizáljuk, mert van, aki olyan idióta, hogy nem tudja, és azért teszi fel, más csak szórakozásból.

Az a baj ezzel az oldallal, hogy a kérdezőkről, és válaszokról szinte nem tudunk semmit. Ha nem lennének ennyire anonimek az emberek kétszer is meggondolnák, hogy mit írnak.

2010. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!