Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért létezik ez az oldal, ha...

Miért létezik ez az oldal, ha nem szól másról, mint idegen emberek földbe tiprásáról?

Figyelt kérdés

Bármi is legyen a kérdés, minimum egy válaszoló kifejti, miért lenne érdemes a kérdezőnek inkább felkötnie magát, amiért ennyire nyomorult semmirekellő.


Vagy 20 kérdést fel akartam volna már tenni, de végig gondoltam, hogy mit kapok érte, így nem mertem.


2020. ápr. 26. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas az életük, trollkodnak, nem kell velük foglalkozni
2020. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig csak a minimum 1 emberrel foglalkozol, nem csak hogy irányítani fogják az életed, hanem meg is ragadsz.
2020. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Az a helyzet, kérdező, hogy ez egy hülye viselkedés a részedről.

Mit érdekel az az egy ember, aki rosszul válaszol, ha közben kapsz sok jobb választ?

Mazochista vagy-é?

2020. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Sok száz kérdést láttam már, de talán ha 10%-ban fordult elő, amit írtál.

Plusz eleve nem igaz, hogy ha a jó válaszok között van egy troll, akkor ez a kérdező földre tiprásáról szól.


Ha te állandó jelleggel ezt tapasztalod, akkor a te kérdéseidben lehet a gond.

2020. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Nyilvánvalóan a kérdezőnél van a gond, ahogy most is.

A kérdés kimondottan provokatív, majd az enyhén ironikus válaszomon azonnal megsértődik és törölteti azt.

Kérdező, bár az oldal nyilván nem tökéletes, de változtatnod elsősorban neked kéne...

2020. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Üldözési mánia tipikus esete.
2020. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondom én :/ Eddig egy válaszoló volt olyan, aki szerint nem én vagyok a legrosszabb ember a világon. Mások bezzeg sosem hibáznak...


"Nyilvánvalóan" velem van a baj, hogy lehetsz ekkora paraszt? Amúgy én csak a piros kezet nyomtam meg, de gondolom más volt annyira jófej, hogy jelentett, annak köszi! :)

2020. ápr. 26. 16:31
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, kérdező, hogy te nem rossz vagy, hanem komoly beteg. Mutasd meg egy pszichológusnak ezeket az írásokat, és akkor ő is fogja látni.

Ez, amiben te szenvedsz, egy komoly üldözési mánia. Sajnos eléggé előrehaladott állapotban van már, nehéz lesz segíteni rajta. Azonnal fordulj orvoshoz, ha még egyáltalán valaha is szeretnél normálisan élni!

2020. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani ingyenes online pszichológust?
2020. ápr. 26. 17:16
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos nem tudjuk garantálni, hogy melyik a jó - meg kell nézni!

[link]

2020. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!