Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy csak...

Volt már olyan, hogy csak azért mert odaírja valaki a nicknevét, lepontoztátok a válaszát?

Figyelt kérdés
Mert én szerintem ez állhat sok válaszom lepontozásában.És nem az érdekel,hogy a honlap célja a névnélküliség,mert ez a kérdezőkre vonatkozik,mert arc és név nélkül fel lehet tenni azt a kérdést -Amit máshol nem mertél-
2008. nov. 23. 01:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

A valaszokat HASZNOSSAG szerint kell pontozni. Ha en felteszek egy kerdest, peldaul, hogy mikor halt meg Jokai Mor, te meg beirod, hogy 1904-ben, akkor azt pozitivan ertekelem, mert szamomra hasznos volt. Ha viszont kismiska azt irja, hogy google, akkor ot lepontozom, mert nem vitt kozelebb a megoldashoz (hiszen a google-t, mint lehetoseget nyilvan ismerem).


Vagy ha velemenyt kerek ki, peldaul a kisbabammal kapcsolatban, akkor ugyanigy jarok el. Te leirod a tapasztzalataidat, velemenyedet. Ha en azt gondolom, hogy ez hasznos, es kozelebb vitt a problema megoldasahoz, pozitiv pontozast adok. De ha nem erzem ezt, akkor szamomra nem hasznos, lepontozom. Ebbol mondjuk nem kene sertodesnek lennie, mert ez a kerdezo szubjektiv velemenye, es nem bantasbol pontozlak le. Nem ertem, mi ez a nagy verseny a pontokert, mikor sok haszna ugysincs, ha te vagy az elso a toplistan.


Ja, es ha 3 hasznos valasz van, miert ne pontozhatnam mindet pozitivan?

2008. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is vannak, akik csak azért pontozzák le a válaszaimat, mert én írom őket. Az ilyenek szerintem dedósok, nem tudják elfogadni, hogy azok is írhatnak jó választ, akiket nem kedvelnek. Szerintem kezeltetniük kéne magukat, mert már beteges ez az ellenszenv egyeseknél, nem tudnak elvonatkoztatni néhány hülye kis sérelmüktől és képtelenek objektíven értékelni a válaszokat. És ezek a felnőtt emberek... Most azért se írom alá, kíváncsi vagyok, felismeri-e valaki, hogy én írtam.

Ja, én senkit nem szoktam lepontozni azért, mert egy bizonyos személy írta a választ, csak a rossz/hülye válaszokat pontozom le.

2008. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

A Doktor úr válaszain én személyszerint jókat röhögök, mikor jön azzal a szöveggel...,nha meg Mancival és Böbével. Azért nem pontozom le, mert megnevettet, és semmi durvát nem ír.

Látom Petranova megosztja az embereket. Sztem a férfiak többség kedveli, mert igazi nő lehet, aki nagyon nyitott, értelmes szexuális téren (és mi azt nagyon is szeretjük:)), a nők egyik fele is kedveli, mert örülnek, hogy valaki hasznos tanácsokat ad nekik, a másik fele sztem meg piszkos féltékeny, hogy egy (úgy rémlik) 21 éves fiatal lánynak ennyire jó párkapcsolata, és szexuális élete van.

2008. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Előző hozzászóló: Miért kell mindenhova ugyanazt a kommentet beírni Petranovarol? Szerintem elég egy helyre. :)


Egyébként nekem nincs bajom senkivel, főleg nem Petranovaval(mert hasznosakat ír), leszámítva azt, hogy odaírja a nevét. Én ezzel nem értek egyet, az oldal filozofiájával ez ellentétes.

2008. nov. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Nem volt kikötve a szabályzatban, hogy nem lehet aláírni.
2008. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!