Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csináljátok ezt?

Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogy senki/alig valaki válaszol a kérdésekre, de a privátokat bezzeg tudtok írogatni?

És olyanokat írtok privátban, amit nyilvánosan is nyugodtan ki lehetett volna írni.

Minek irkáltok privátban?


2020. máj. 8. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez még hagyján. De vannak akik direkt sértegetnek kommentbe abba bele sem gondolnak hogy ezzel bele gázolnak más érzéseibe mert ugye le van szarva ha valakit megvisel a mocskolódásuk :) Nagyon sok undoritó ember van itt, olyannal is találkoztam már hogy az idióta ugyanazt a szöveget copy paste-elte akárhány kommentet irtam egy bizonyos kategóriába, szánalmas :D :D
2020. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha lehetne, én a privát üzenetek lehetőségét megszüntetném ezen az oldalon, illetve akkor engedélyezném, ha valaki ezt külön kéri. Egyébként semmi értelmét nem látom.
2020. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki tönkre megy egy levéltől, az sem normális.
2020. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csináljátok azt, hogy egy egyszerű google keresés helyett másokat ugráltattok??
2020. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy miért nem válaszolnak a kérdésekre, de nagyon bosszantó főleg egy ilyen oldalon, aminek ez a célja :D

Találkoztam már olyan egyeddel is, aki a kérdésemre válaszolt, én írtam neki privátban egy kicsit személyesebb dolgot (persze nem volt akkorá nagy titok) erre kommentben válaszolt a PRIVÁT üzenetemre :D

2020. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Négyes, egyetértek! ;)
2020. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élet túl rövid. Úgyhogy tölts sok időt azzal, hogy Interneten idegenekkel vitatkozol és felhúzod magad.
2020. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert akkor hamarabb letiltanák a moderátorok ill. a magvas tartalmú üzenetét nem biztos hogy látnád.


A kapcsolatok (pláne szexualitás) kategória megint más ott egyszerűen ismerkedni akarnak és nem a kérdésre válaszolni, mindenkit megszórnak sablonlevelekkel akit nőnek gondolnak.

2020. máj. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a pontozástól félnek.
2020. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!