Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csináljátok ezt? :/

O Dragon kérdése:

Miért csináljátok ezt? :/

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek .. Ki irnak emberek egy kérdést segitségre várva,Ki irják a lényeget, de az emberek nem azzal törödnek ,hanem valami háttér storyt is bekébzelnek ..

Ugyértem , nem tudják hogy mi történt hanem csak mint a "parasztok" Leszolják a másik embert.. Azzal a hittel hogy ök Tökéletesek,és felsöbbrendüek. Mit sem foglalkozva azzal hogy egyáltalán nem arra válaszolnak ami a kérdés...

Mindenböl a legrosszabbat veszik le , mikor nem tudhatják..Nyilván van oka hogy ide rakják fel a kérdést... De sok unatkozo ember leszolja öket ... MIÉRT?

Sok állatkás kérdésnél olvastam hogy : jaj nem törödsz vele... stb..

Nah de emberek ha nem törödne vele nem ide rakná fel a kérdést..? (lehet ez volt az utolso választása.)

Családi kapcsolatok pl, nem rég olvastam egy kérdést ,

amiben leszolták, az amugy teljesen ártatlan lányt.. mikor teljesen megérthetö gondja volt... Remélem ezt nem csak én vettem észre...

A kérdés most azokhoz szol akik ezeket csinálják : Miért?


Nem vagyok aktiv, kérdezö de velem is elöfordult már az ilyen .. Csak már felháborito milyen emberek vannak itt.



2014. júl. 25. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen igazad van én is észre vettem ezt. én is ha valamit ki írok akkor egyből flegmán meg gúnyova válaszolnak ez nekem is rosszul esik hogy van valami gond és segítséget kérek és ki röhögnek meg ilyen bunkó dolgokat írnak de ez van sajnos a rendes normális ember kevés van :/
2014. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/
2014. júl. 25. 14:23
 3/4 A kérdező kommentje:
-.-"
2014. júl. 26. 00:32
 4/4 anonim válasza:
Nekem vannak ilyen sztoriaim...:( szerintem azért mert unatkoznak és lusták utánanézni a kérdés válaszának és ezért (csak hogy odairjanak valamit) inkább valami hülyeséget, bírálást, alaptalan szidást ír. Szerintem ezekkel ne foglalkozz hanem tüntesd fel a kérdésedben hogy normális választ kérsz, de ha már vaaki valami teljesen eltérő rossz indulatút ír nyugodtan pontozd le mind akkor ha a saját vagy más kérdésére írt választ. Remélem segíthettem:)
2014. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!