Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lett az oldallal?

Mi lett az oldallal?

Figyelt kérdés
Fura...
2020. máj. 12. 10:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:

A kérdező is ember. Bár nem ismered és nem tudsz róla semmit, érzései biztosan vannak. Ezért a válaszod hangnemét úgy válaszd meg, hogy mást emberi méltóságában ne sérts meg!

Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.

Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal! Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!

Kérjük, olvasd el a részletes felhasználói szabályzatot is! Fenntartjuk a jogot, hogy szabályszegés esetén a válaszod töröljük.

2020. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%
Hiába vannak jó újítások, ha maga a felület átláthatatlan lett.
2020. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

Korszerűbb lett az oldal némi újítással. Ezt is mint minden mást megfogunk szokni. Fura nekem inkább, véleményt később mondok hogy tetszik-e vagy sem, egyenlőre még nem tudom.

Én 90% ban laptopról nézem az oldalt, de most kíváncsiságból megnéztem a telefonom böngészőjén hogy ott milyen. Szerintem az7 üzemeltetők erre is gondoltak hogy mobil telefonos változat is áttekinthetőbb legyen mert így szerintem az.

2020. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
40%
Nekem tetszik, nem tudom mi ez a sok maradi ember.
2020. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valakinek nem tetszik, még nem maradi.
2020. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is klassz, hogy végre van újítás! Persze, hogy fura...az emberek nem szeretik a változást, amíg nem szokják meg...

Ezt is megszokjuk, csak minden idő kérdése:)

2020. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Úgyis megszokjuk majd.
2020. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Ez valami kegyetlen.
2020. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%

"Jajj de ízék vagytok. Sok év után végre újítanak. Vannak tök jó dolgok. Majd hozzászokunk"


Az újítás az lett volna, hogy ha a kellemetlen, új desing helyett bevezetnek olyan funkciókat, ami hasznos.


Például privát üzenetek letiltásának lehetősége alapból, hogy senki ne tudjon írni. Vagy a válaszok szerkesztésének lehetősége az elküldés után 5 percig.

2020. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
Feltételezem, hogy trollok és kamuskodók ezután is ugyanúgy lesznek.
2020. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!