Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Cdak nekem jelenik meg butítva...

Cdak nekem jelenik meg butítva, gagyin az oldal? Azonnal vissza a régit!

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 11:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nagyon rossz, jobb a régi. És nem azért, mert régen minden jobb volt, hanem ez most szimplán nem sikerült
2020. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Rendesen rosszul lettem. Olyan zavaró, hogy erre válaszolok még, aztán keresek valami cicás videót inkább. Katasztrófa
2020. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra olyan, mintha kb. 20 évet visszaugrottunk volna az időben. Akkor volt hasonló stílus.
2020. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez amolyan derült égből villámcsapás lett, amikor ma délelőtt benéztem, még minden a régi volt, és mire megírtam egy választ, már egy teljesen új külső fogadott. Az egy dolog, hogy a változásokat nehezen viselem, de ennél még a régi design is jobb volt, áttekinthetőbb, kvázi szebb. Szóval ha lehet, akkor én is inkább a régit kívánom vissza.
2020. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Írtam is nekik. Ti is tegyétek meg külön-külön, csak így lesz eredménye. 🙂
2020. máj. 12. 12:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszitek el, de pont a napokban gondoltam rá, vajon nem-e terveznek-e egy dizájnváltást. Erre tessék...


Lehet kövezni, lehet, én "vonzottam be" :D


Nem azért, nem vótrégenmondenjobb, de kérném vissza a régit, ha lehet

2020. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!