Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Összegyűjtjük, milyen változás...

Összegyűjtjük, milyen változások történtek a GYK-n?

Figyelt kérdés

Én eddig ezeket láttam:


- Új kategória: ismerkedés (ez az egy új főkategória/alkategória van?)

- kérdéskiírásnál: "Szeretnél szavazást csatolni a kérdéshez:" (igen/nem, erre most nem-et jelöltem, de ez mit jelent, vagy mit takar pontosan?)

- a válaszadásnál a szabálylok részletesebben le vannak írva

- a kérdéskiírás több lépésből tevődik össze (kategória választás/add meg kérdésed/adj kulcsszavakat/végső ellenőrzés) - az utóbbi lépés eddig nem volt, a kulcsszavak pedig amikor már megtörtént a kérdés kiírás


Ezeken kívül Ti milyen változásokat vettetek észre?

Kérem, ne azon kezdjünk vitatkozni, mennyire lett (nem) átlátható az oldal, én a témakörökre, működésre, szabályokra, funkciókra vagyok kíváncsi.


Köszönöm!



2020. máj. 12. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kedvenc kategóriákat választani.
2020. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok értékelései is változtak, nem igazán értem hogy mit jelentenek a zöld bogyók a pipákkal, meg ha rákattintasz az adott válasz százalékára, akkor megjelennek random piros meg zöld körök, bennük véletlenszerű százalékokkal amik láthatóan nincsenek hatással a kör színére....????

Katyvasz. :D

2020. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy jó régen, ugyanúgy kérte, hogy nézzem meg, hogy írtak-e már ki hasonló kérdést. Ez eltűnt, jó ideig így volt, és egyből kiíródott mindig a kérdés, most ezt visszatették.

Ami nagyon rossz, hogy válasznál nem lehet látni, hogy a válasz írója hány százalékban ad hasznos válaszokat. Mert ha látok egyet a politikánál, akinek van egy 30%-os százaléka, ahhoz könnyebben fogok úgy hozzáállni pl., hogy sokszor ír "troll" válaszokat.

Ha már van szintrendszer, a legmagasabb szintet talán lehetett volna reklámmentességgel jutalmazni.

2020. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Láthatod, a zöld pipák a neve (illetve az anonim) szöveg mellett a válaszadó hasznossági százalékát jelentik. Tény, hogy nem látod számszerűleg 1-től 100-ig, csak 1-től 10-ig. Ebből azért el tudod dönteni, hogy hasznos emberke, vagy nem, illetve megmarad az anonimitása is.
2020. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!