Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyi figyelmeztetés után...

Mennyi figyelmeztetés után bannolnak? Honnan lehet tudni, hogy sok-e az a figyeleztetés, amit összegyűjtök?

Figyelt kérdés
Sok-sok éve vagyok már itt, nem trollkodok, nem trágárkodok a kérdéseknél, nem adom ki magamat másnak, volt már olyan, hogy rosszul fogalmaztam meg kérdést és emiatt törölték és figyelmeztettek, meg még sorolhatnám. Nem sokat csináltam ilyen rosszul feltett kérdést, de volt a kb.6-7 év alatt úgy 5 alkalmam, hogy fel kellett hívniuk a tisztelt adminoknak a figyelmemet. Ez mennyire sok, tűréshatáron, azon belül vagy azon kívül vagyok? Nem szeretném, ha megszűntetnék az profilomat, ennek érdekében pedig próbálok megfelelni a szabályoknak.

2017. jún. 4. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek miatt ekkora időkülönbségekkel nem fognak törölni. Azt törlik aki rendszeresen és szándékosan tesz a szabályok ellen vagy olyan módon teszi amit nem lehet máshogy kezelni.


Nincs számszerűsítve hogy mikor tiltanak ki, azt az adott körülmény határozza meg. Akár egy dolog miatt is lehet, vagy elhúzódva sok kicsi miatt is, de az sem olyan dolog miatt amit te leírtál. Kitiltani azt fogják aki a figyelmeztetés után is csinálja, vagy aki túl erőszakos/trágár/provokatív vagy egyértelműen troll és nem áll le vele.

2017. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Akkor ezek szerint nincs mitől félnem, remélhetőleg még sokáig maradhatok!☺
2017. jún. 4. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fentieken kívül még arra is figyelj, hogy hiába vagy te akármilyen - ha nagyon szembeszállsz az oldal filozófiájával, azt sem szeretik.

Az "oldal" egyrészt a gy.k., másrészt a gazdaoldala, a Harmonet.

2017. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!