Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok, jobb lett a...

Mit gondoltok, jobb lett a GYK az újítás után?

Figyelt kérdés
Mik tetszenek nektek, és mik nem?

2020. máj. 12. 12:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%
A legutóbb készített weboldalam tervezéskor készített vázlat nézett ki így.
2020. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
88%

Most hogy meg lehet nézni kik szavaztak egy-egy válaszra végre kiderült, hogy közel mindig ugyanazok az emberek pontoznak le mindent. Ez mindenképp egy plusz pont, valamint az is, hogy így a szavazatok számát is tudhatjuk.


De a dizájn nagyon 90-es évek hangulatú, először én is azt hittem, hogy valami régi verziót töltött be.


És a "Megválaszoltjaid" menüpontnál nem látod a legutóbbi válasz időpontját, így fogalmad sincs, hogy jött-e új válasz azóta vagy nem. Kivéve ha megjegyzed a legutóbbi válaszok számát, de azért na, kinek van arra ideje...

2020. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
23%
12/12: Azután, hogy az új design élesbe került, minden új válasz megpöttyöződik, már nincs szükség az időpontokra.
2020. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

13: Ja tényleg, most nézem. Ezek szerint ahol nem volt pötty ott még azelőtt érkezett válasz, hogy az új dizájn életbe lépett volna.


Amúgy még egy dolog a dizájnról: szerintem túl tömzsi, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. A válaszok (ami pont a lényeg kéne legyen) elvesznek a sok infó között. Rögtön fölötte a név, egy csomó pipa jel, alatta a világoskék sáv elvonja a figyelmet, mert dominánsabb szín mint a fehér amibe a válasz van, na meg a hézag a válaszok között túlságosan megtöri az oldalt.

2020. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"Most hogy meg lehet nézni kik szavaztak egy-egy válaszra végre kiderült"


Hogy lehet megnézni? :D

2020. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Kattolsz a válasz melletti százalékjelre és kiadja, hogy hány százalékos válaszolók szavaztak rá. Piros negatívan, szürke közepesen, zöld pozitívan.
2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire tetszik az ötlet, de ez az új dizájn borzalmas és átláthatatlan.
2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
#16. Köszi. Csak azt nem értem, hogy én 65%-os voltam, amikor meg a tiédre szavaztam, akkor 72%-osként mutat.
2020. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18: Ha jól tudom most kategóriánként írja. Tehát lehet mondjuk az emberek kategóriában 65%-os vagy, itt egyéb kérdések kategóriában meg 72%-os. Legalábbis szerintem.
2020. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ne keverjétek össze a válasz-százalékot az értékelés-százalékkal. GYIK oldalon le van írva (link alul).
2020. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!