Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az ami nincs ugyanott az...

Mi az ami nincs ugyanott az új oldalon, mint ahol a régin volt?

Figyelt kérdés
Látom, hogy sokan panaszkodnak, hogy nem látják át, mi hol van, de szerintem tartalom elrendezésileg semmi sem változott. Kérdésem elsősorban hozzájuk szól.

2020. máj. 12. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Kb 5 percembe telt átlátni. Nem értem én se mi a probléma
2020. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Az agyatlanok hisztiznek csak, mert 2 percet rá kellett áldozni, hogy megnézzék, mi merre.
2020. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Pl. itt az egyes válaszoló neve mellett egy vörös 46%, amire ha rákattintok kapok egy zöld 60%-ot meg egy piros 68%-ot. Csak én nem értem ezek mik? Vagy hogy mi az a 4 és fél zöld pipa a név mellett?
2020. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eddig is így lett számolva a válasz hasznossági százalék, csak nem lehetett részleteiben megnézni. Ez azt jelenti, hogy milyen értékelési%-os emberkék milyennek (hasznosnak, nem hasznosnak, félig hasznosnak) ítélték a választ.

Le van írva a GYIK-ben (link az oldal alján).

2020. máj. 12. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
3. válaszoló: Azok a válasz hasznosságának előzményeit mutatják.
2020. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két dolog tűnt fel, ami nincs a helyén, vagy én nem látom: a saját összesített %-om, illetve hogy a megválaszolt kérdéseimre mikor jött a legutóbbi válasz. Előbbi nem igazán érdekel, utóbbit viszont jó lenne látni, mert nem tudom, belém kötött-e valahol valaki.
2020. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját százalékod csak te látod. A pipák mutatják ki mennyire ad általában hasznos válaszokat. Azt meg h válaszolt-e neked valaki sztem ugyan úgy jelzi a fejes ikonnál.
2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön válasz, akkor egy kék pötty jelenik meg a saját kérdéseid listában benne a darabszámmal.
2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy a megválaszoltban és a figyeltben, meg kábé mindenhol, ahol van új tartalom.
2020. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az máshol található, hogy hol tudod beállítani figyelt kérdésnek, tehát most nem a kérdés alján , hanem a tetején van, ahol föl lett téve.
2020. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!