Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most akkor a GYK-t is ugyanúgy...

Most akkor a GYK-t is ugyanúgy el akarják pusztítani, mint a honfoglalót?

Figyelt kérdés

Mindenki emlékszik még anno, hogy a honfoglaló mennyire népszerű volt. Sokan (köztük én is) több órát lógott fenn naponta. Egészen addig, amíg meg nem változtatták. Utána annyira élvezhetetlen és áttekinthetetlen lett, hogy emberek milliói hagyták abba a játszást. Ismerőseim százai egyik napról a másikra teljesen leálltak.


A gyk moderátorai most ugyanezt akarják?

Mert ha ez így marad én biztosan nem fogom használni a továbbiakban. Amúgy is hallottam, hogy megnyitott valami gyk-féle rivális weboldal. Ezután tuti átmegyek én is oda.


2020. máj. 12. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha pár nap múlva visszakapnád a régi verziót, ugyanígy sírnál valószínűleg, mert akkor meg az lenne fura.

Egyébként ugyanez a parasztlázadás volt a korábbi designváltásokkor is, csak akkor még az ellen kardoskodtak, amiért most kardoskodnak sokan: az előző kinézetért.

2020. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Na igen a honfoglaló. Mennyi szép emlék fűz hozzá. Aztán tönkretették. Borzalmas ez az új arculat. Átláthatatlan, bántja a szemem túl világos. Először azt hittem valami hiba lépett fel így aztán neki álltam frissíteni, kiléptem majd vissza... Nagyon csalódott vagyok. Rendszeres látogatója vagyok az oldalnak de ha ez így marad akkor sajnos erről is le kell mondanom.
2020. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát...én tisztában vagyok vele, hogy meg kell szokni, amúgy biztos vagyok benne hogy hozzá lehet majd szokni, viszont az biztos, hogy nekem is ez volt az első amikor még csak hallottam a páromtól, hogy fehér lett minden, hogy jajj nee, az tuti piszkálni fogja a szemem, és tényleg...:S

A zöldes háttér kellemesebb volt...

Én kibékülnék azzal ha legalább a zöldes háttér megmaradna..

Amúgy másról nem mondanék még semmit, hizsen most még egészen biztosan szokatlan mindenkinek.

Még ismerkedem ezzel az új arculattal, viszont a fehér háttér borzalmas...

Szerintem sokaknak piszkálja a szemét.

Nagyon nem kellemes a szemnek....

2020. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg átláthatatlan lett. De egy idő után biztos hozzászokunk.
2020. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első, közel tíz éve használom az oldalt. Eddig semmi bajom nem volt vele.
2020. máj. 12. 14:20
 7/10 anonim válasza:
100%

Nekem is pont a honfoglaló jutott eszembe erről az egészről.. istenem azt is mennyire elrontották. Vagy fokozatosabban kellett volna változtatni vagy megkérdezni az oldalhasználokat a változásról. Esetleg egy tesztverzió kipróbálása is jó ötlet lett volna, de így egyből elrontani az egészet elég merész..

Nem tudom miért kell elrontani azt, ami eddig jó volt. Mert még csak modernebb se lett, ellenben teljesen átláthatatlan már-már bántó a szemnek ez az új design.

2020. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a honfoglaló jutott azonnal eszembe.

Én azt gondolom nem lett ez olyan rossz, meg lehet majd szokni, csak ez a fehér háttér ez borzalom.

2020. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hol lehet azt megnézni, hogy milyen volt a régi honfoglaló?

Itt meg le lehet halványítani, ha túl világos,nem?

2020. máj. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sírás fojtogat! Megtaláltam a sötét módot... A régi színnel nem volt bajom, de még a sötét mód sem tetszik. Akkor már tehettek volna egy lehetőséget, hogy maradj a régi felületen pár apró újítással. Használhatták volna a régi színeket vagy valami. Az annyira nehéz lett volna? Ennyi erővel változzon a név is valami másra. Nagyon csalódott vagyok.
2020. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!