Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért érzik kényszernek a GYK...

Miért érzik kényszernek a GYK szerkesztői, hogy évente párszor bepróbálkoznak és gyökeresen megpróbálják átalakítani az oldalt, amely már megszokott és megszeretett?

Figyelt kérdés
Mi hajtja őket? Iszonyú bosszantó, hogy lehet újratanulni az oldal funkcióit, szokni az új logót? Aztán pár nap tusakodás után visszatérnek a megszokott jóhoz. Mire jó ez? Nem kell állandóan megújulni, szaladni a modern trendek után.
2020. máj. 12. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Kár volt, maradjon a régi.
A forma nem lényeges, a tartalom fontos.
Remek az új, már úgy néz majdnem ki,mint a Facebook, mint minden lassan a világon.
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ezt valami első éves infó szakos kislány csinálta?

A lap alján ott van az elkövető.

Webminute kft.

Remélem olvassák a visszajelzéseket.

2020. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Gyakori kérdések Front-End felülete szerkezetileg nagyon elavult volt már, szinte cikkinek mondhatóan. Ez az új felület, tartalmi elrendezésben meg őrizte a régi struktúrát, így sok szempontból a működése nem változott.

Kicsit időt fog igényelni míg megszokjuk a megváltozott külsőt, lágyabb színeket.

Változás - fejlődés pedig szükséges, sőt jó lenne ha tovább mennének, és folyamatosan csiszolnák, fejlesztenék, a felhasználói visszajelzések alapján.

2020. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Pár éve már tag vagyok itt, egyszer nem láttam túlzottan komoly változást ezen kívül. Egyébként meg nem értem ezt a cirkuszt. Mit kell ezen betanulni, megszokni? Minden ott van ahol volt csak másképp néznek ki, jött pár új funkció, meg olyan dolgokat változtattak, minthogy nem kell külön oldal a válaszíráshoz. Nem tartom magam okos embernek, mégis 2 perc volt megszoknom az új felületet, és pár apróságot leszámítva mindenben jobbnak tartom a régihez képest.
2020. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%
Táblázatos megoldás helyett FLEX-es megoldást használnak (amennyit látok a front-end oldalon). Azt gondolom, hogy kicsit lehetne reszponzívabb is a weboldal, illetve 1-2 jól megszokott funkció kinézetén elég lett volna javítani a csere helyett.
2020. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a gond, hogy új hanem az, hogy még annál is gagyibb mint amilyen az előző volt. Amíg nem olvastam a kérdést addig azt hittem, hogy valami hiba van a szerveren és egy sokkal régebbi design jelenik meg.
2020. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem borzalmas lett az oldal
2020. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tabaki ***** válasza:
94%
Ha valamivel nem lehet megvádolni az oldalt, az az, hogy derűre-borúra feje tetejére áll a fejlesztők divatmajmolása miatt – én inkább azokra a kérdésekre emlékszem, amelyek pont azt forszírozták, hogy miért nem képes végre megújulni ez a világszégyene külső. Akkor is a régi, kissé idétlen, de vitathatatlanul karakteres felület pártján álltam, meg most sem vagyok elégedett. Nem tapasztaltam még ki, hogy funkcionalitásában történt-e hasznos változtatás, de ez a se hal, se hús, sótlan dizájn eléggé viszolyogtató. Az se semmi, hogy a képernyő fele kihasználatlan.
2020. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal borzalmas, ronda lett.


Ez van.


Nem értem, hogy az oldal szerkesztői miért nem kérték ki a felhasználók véleményét, hogy van-e igény erre.

2020. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A logo nem lett kicsiben újra megcsinálva hanem a nagyot összenyomták és berakták a bal felső sarokba, emiatt tiszta homály. Ugyanígy a mellette lévő gombok. A kommentek sokkal nagyobbak de egyszersmind olvashatatlanabbak lettek.


Ez egy olyan oldal ahol - talán nem meglepő, hogy - az olvashatóság kellene legyen az elsődleges, na ehhez képest azon sikerült rontani. Ráadásul úgy, hogy szó szerint 1000-es nagyságrendben vannak ilyen oldalak a neten, szóval lett volna honnan ötletet meríteni.


Ez olyan szintű igénytelenség ami szerintem egyszerűen égő.

2020. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre sokkal rosszabbul lehet bármit is megtalálni, összemosódik minden. Ami idáig megkülönböztető jegy volt a különféle felületeken, azokat kivették, ezért minden egyforma.
2020. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!