Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért érzik kényszernek a GYK...

Miért érzik kényszernek a GYK szerkesztői, hogy évente párszor bepróbálkoznak és gyökeresen megpróbálják átalakítani az oldalt, amely már megszokott és megszeretett?

Figyelt kérdés
Mi hajtja őket? Iszonyú bosszantó, hogy lehet újratanulni az oldal funkcióit, szokni az új logót? Aztán pár nap tusakodás után visszatérnek a megszokott jóhoz. Mire jó ez? Nem kell állandóan megújulni, szaladni a modern trendek után.
2020. máj. 12. 13:05
1 2
 11/12 tabaki ***** válasza:
Még mindig csak rövid használat után, de az az érzésem, hogy a háttérben értelmes és hasznos fejlesztés zajlott, és igazán nem kell logikai hekuskanyart venni az oldal további használatához. Ami viszont a kinézetét illeti... Ez a szembántó hóka színezés elbarmolja az értelmes tagolást, és érdektelenül csordogáló takonypatakká jelentékteleníti a hozzászólásokat. Ebbe erőteljesen besegít a nyilván elegánsként, visszafogottként, harmonikusként eladott unalmas felületbe harsányan belerondító, előre tolakodott értékelés, amely mellett a válaszok csak valamiféle függeléknek hatnak. Az egyik állandóan visszatérő kritika már régtől fogva éppen az volt, hogy az eredetileg nyilván jó szándékú motivációt és a kérdezők tájékoztatását célzó pontozásos rendszer értelmét vesztette, mert a trollok játszóterévé tette az oldalt – ehhez képest most sikerült kardinális kérdést csinálni belőle. Nekem egyébként nem volt gondom a diszkréten mellékelt és pontos százalékos értékeléssel, de efölött az ügyefogyott otrombasággal odafitított pipasor meg körpecsét fölött egyelőre nem voltam képes napirendre térni. Nem, kedves Fejlesztők, aki itt válaszol, annak nem ez a legfontosabb. Amúgy meg, ezt már tényleg csak mellékesen, nem értem, mi szükség van a névtelen válaszok mindenkit egybemosó „anonim” címkézésre. Hátha nem vesszük észre magunktól, hogy nincs odaírva senki? A logó összenyomása újabb apró szög a dizájn koporsójába: A bukdácsoló Baveuse betűtípus kényes a torzításra, ezzel az értelmetlen húzással sikerült megbontani a csalafintán kiegyensúlyozott arányait.
2020. máj. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na: sikerült visszaállítani a kép szélességét, a betűkészletet, és beállítottam a háttérszínt is.

Este 8-tól idáig küzdöttem vele, mert közben a Firefoxban letiltották a userContent.css használatát is, csak erről elfelejtettek szólni.

Most már csak azt kellene megoldani, hogy másnak is jól működjön.

2020. máj. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!