Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem lett jobb ez...

Csak szerintem lett jobb ez az oldal egy kicsivel?

Figyelt kérdés
Szerintem valamennyivel jobb lett,de a mobil verzióval a válaszok teljesen összefolynak. A szavazás meg a hashategek (#) bevezetése meg a % feltüntetése egészen jó dolgok,de mint mondtam a válaszok teljesen összefolynak .

2020. máj. 12. 13:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
81%

Pro:

- Válasz írása közben látom az előző válaszokat is.

- "Szinttől" függően változnak a jogosultságok. (Ha jól látom.)

- Bővültek a statisztikák, toplisták. (Van pl. kategóriánkénti válasz százalék.)


Con:

- Túl kontrasztos, nekem kicsit zavaró.

- Eddig legalább a százalékokból lehetett tudni, mely válaszokat adta ugyanaz a válaszoló, vagy ki az általában hasznos válaszokat adó, most ez nem látszik. (Mondjuk ez lehet akár előny is, attól függ, mi a szempont.)

- Még mindig nem lehet kiegészítést beszúrni egy saját válaszhoz, pl. javítást.

2020. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

..Pro:

- Szavazás indítás lehetőség, szinttől függően.

2020. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
kiég a szemem, fáj a fejem
2020. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Én első ránézésre azt sem látom, hol kezdődnek a válaszok, egybefolynak az infók. Lehet persze látni, de fárasztóbb szemnek. Olyan, mint az Excel fehér színsémával, attól is hóvakságot kapok. :) Ha az oldal háttér kapna egy szolid szürkébb színt, kicsit már jobb lenne, jobban elkülönülnének a válasz "dobozok".

Amúgy értékelem a fejlesztést, ezek csak észrevételek.

2020. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
91%

"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

Én ebben sajnos uszításra való esélyt látok, nem értek evvel egyet. Akkor jár pont, ha tömegbirkaként nyilvánul meg az ember...

2020. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted hogy lehet valamiről eldönteni, hogy helyes-e, ha nem úgy, hogy a többség szerint helyes?
2020. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%

Úgy, kérlek, hogy elvileg nem birkának születtünk, hanem önállóan gondolkodó emberi lénynek. De ezek szerint a többség nem él a saját emberi lehetőségével. Szomorú.


Nem attól függ a helyes válasz, hogy mit gondol a többség. A többségi hozzáállás miatt tudja a hatalom bábként mozgatni az emberiséget, sajnos.

2020. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
88%
27-es, teljesen igazad van. Nem attól lesz valami igaz/helyes, mert sokan gondolják úgy. A Föld sem volt lapos attól, mert egy időben mindenki azt gondolta.
2020. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van, hogy egy jó válasz le van pontozva, mert a többség nem érti, nem szereti, stb. Itt amúgy sem arról szól a pontozás, hogy hasznos-e, hanem hogy tetszik-e. Akár a túl alapos válaszokat is le szokták pontozni, merthogy "tudálékos", vagy mi. Van kategória, ahol ez bevett szokás, függetlenül a hasznosságtól.
2020. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés kiírójának szavazata érjen többet, mondjuk számolja 3x. Elvégre neki kell eldöntenie, hogy mely válasz volt hasznos, mi nem látunk bele annyira, ezért az értékeléseink is hiányos tudáson alapulnak.
2020. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!