Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról, szerintekek megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

Állítólag ingyenesen ki lehet menni Amerikába diákmunkára,de nekem ez egy kicsit gyanús.

Ti mit gondoltok?



2016. okt. 1. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Camp Leaders egy elismert szervezet, megbizhato. De viszont nem igaz hogy ingyenesen lehet kimenni, ki kell fizetni a kozvetitest. a vizumot is. Nem tudom hogyan szamoljak a repulojegyet, de meg lehet kerdezni.
2016. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne dőlj be ennek a propagandaszövegnek - te fizetsz mindent, és rabszolgamunkát fogsz végezni. Ajánlott olvasmány: [link] - nézd meg a posztban belinkelt három irományt.
2016. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én voltam. szar a pénz, de 3 hétig utazgattam belőle a tábor után.
2016. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.válaszoló,írnál egy kicsit bővebben róla?
2016. okt. 2. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt kint ismerősöm, a programban azt kapod, amit írnak, meló, némi pénz és utána mászkálhatsz még pár hétig. Én is akartam menni, de nem jött össze.
2016. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a 2-es hozzászóló reddit linkjét. Egyrészt ez egy kommunista beállítottságú reddit, akik szerint minden kizsákmányolás. Másrészt az említett három történet sehol nem említi, hogy a Campleadersszel mentek volna ki, szerintem náluk nincsenek is ilyen munkák.
2016. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!