Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tisztelettel kérdem! Miért...

Molnár Sándorné kérdése:

Tisztelettel kérdem! Miért változtatták meg a formátumot. Szerintem ez sokkal rosszabb, mert nem találom a Vallással és hittel kapcsolatos kérdéseket.? Vagy legalább értesitenének mielőtt változtatnak. Üdvözlettel: Molnár Sándorné

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanott található a kategória, csak az egy szinttel feljebb való lépéshez a "főkategóriák" linkre kell kattintani a bal sávban. A keresett kategória helyileg nem került át máshová, ahogy törlésre sem került:

Kultúra és Közösség / Vallás - az oldal bal sávjában kell navigálni hozzá (ez eddig is így működött).

2020. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szép jó napot!


Nem én tehetek róla, de válaszokkal talán szolgálhatok.

Elviekben értesítve nem voltunk, de a Facebook-on tettek ki egy posztot amiben taglalták a mai frissítést.


A vallási kérdéseket ezen a linken elérheti:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas


Nekem sem tetszik, de ahogy látom nagyon sokak felháborodtak, talán ez valamiféle visszajelzés nekik hogy változtassanak a mostanin.


További szép napot!

2020. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2*Sü ***** válasza:
74%

> Miért változtatták meg a formátumot.


Gondolom az oldal kinézetére gondolsz.


> Szerintem ez sokkal rosszabb


Nem rosszabb, csak még nem szoktad meg. Általános jelenség, hogy minden, ami új, arra az első reakció, hogy a régi jobb volt.


> nem találom a Vallással és hittel kapcsolatos kérdéseket


Ugyanúgy ott van a bal oldali kategória menüben a Kultúra, közösség főkategórián belül a Vallás, illetve a Valláskritika alkategória. Ugyanúgy működnek a kulcsszavak, ugyanúgy működik a kereső is. Ilyen téren nem történt változás.


> Vagy legalább értesitenének mielőtt változtatnak.


Egyrészt miért tennék? Másrészt a GYK Facebook oldalán volt bejelentés, hogy változik az oldal megjelenése és működése.

2020. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Minden ugyanott van, aki nem találja, az szerintem magában IS keresse a hibát.
2020. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Privát megjegyzés: körbemehetett volna itt is egy üzenet, amiben a változtatást kommunikálják - könnyebben mennek a felhasználók általi elfogadás. Egyébként vannak új hasznos funkciók, de színekkel érdemes lenne kezdeni valamit, túlságosan beleolvadnak a válaszmezők a háttérbe.
2020. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!