Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem volt jobb az...

Csak szerintem volt jobb az oldal régi megjelenése?

Figyelt kérdés

#design #Arculat,
2020. máj. 13. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha nézelődsz még ebben a kategóriában, láthatsz még néhány másik kérdést, ugyanezen témakörben. De egyébként már picit javítottak a színeken ; de talán még nem feltétlenül az igazi
2020. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Csatlakozom #1-eshez. Helyből találtam 3 kérdést, pedig nem is kerestem.


Szerintem a mostani messze nem a végleges arculat. Amit eddig végeztek, biztatóan néz ki. Ne feledjük, mindez nem kevés munkával jár. Adott esetben amelyek egyáltalán nem észlelhetőek nekünk de valaki elvégezte, időt szentelt rá.

Bízzunk benne, figyelembe veszik az itteni visszajelzéseket is.

2020. máj. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A régebbi verzió sokkal jobb volt
2020. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Az újnak a színei nagyon rosszak. A sok fehér égeti a retinát, s nehezen látszik, hogy melyik a kérdező kommentje.



Ha valaki gépen szokott Gyakorizni, Chrome-ot használ és szeretne ilyet:


[link]


Akkor:


Hozzáadod a Chome-hoz ezt a kiegészítőt: (Stylish - Custom themes for any website)


[link]


Innen valamelyik témát letöltöd (hogy legyen meg az alap):


[link]


Visszajössz Gyakorira -> Stylish ikon (jobb felső sarok) -> Installed -> itt van az a letölött téma -> Edit (ceruza ikon) -> a Code 1 alatt mindent kitörülsz -> a helyére bemásolod ezt:


[link]


Ha akarod, akkor meg változtathatod a színeket, ahogy neked tetszik. :)

2020. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem föl kábé egy 8 perce, és tényleg fájdítja a fejet :S Van még rajta mit módosítani.
2020. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!