Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem a valódi % jelenik meg?

Miért nem a valódi % jelenik meg?

Figyelt kérdés
Érteni vélem, mit takar a "válaszadás értékelése" körlap, de azt nem értem, hogy a saját százalékom miért nem stimmel. Azt eddig is tudtam, hogy nem jelenik meg az értékelés, amíg csak egy válaszoló értékelt, legalább kettőnek kell. Értékelek egy választ, ami mellett nem volt ilyen kör, erre megjelenik a kör, és ha rákattintok, látom, hogy ketten értékeltük: egy 53%-os, és egy 75%-os. Vélelmezem, hogy az értékelés leadásának sorrendjében látszik, de én 78%-os vagyok. Miért nem a valós értéket látom?

2020. máj. 13. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érték százalékod maximum 75%-ként számít egy-egy válasz összértékelésénél.


Azért lehet mert csak 4-es szintü vagy mint én

2020. máj. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valószínű, hogy nem a 4-es szint teszi, mert én 5-ös vagyok...
2020. máj. 14. 03:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló értékelésénél van 79% és 81%, úgyhogy most már megint nem értem.
2020. máj. 14. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!