Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne valahogy megoldani...

Nem lehetne valahogy megoldani, hogy lehessen váltani kezelőfelületet?

Figyelt kérdés
Megmaradna ez is, meg a régi is és mindenki eldönthetné, hogy melyiket használja.

2020. máj. 13. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Váltható legyen a felület
Csinálják vissza a régit!!!
Jó az új
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak a színnel van bajom... a régi szín jobb volt.
2020. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Jó lenne, de nem fogják lehetővé tenni.
2020. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Borzalmas kiírni egy új kérdést. Több idő.


Teljesen következetlen. Kategóriaválasztásnál egy felsorolás van, egymás mellett az összes kategória, egy sorban több is. Rákattintással kell választani.

Utána alkategória-választásnál már más a tematika, egymás alatti felsorolás van, rádiógombokkal kell választani.

Miért nem lehet egységes? Ez így olyan gyermeteg, mintha valakinek az lett volna a feladata programozásból, hogy egy feladatba zsúfoljon bele mindent, amit eddig tanult.


A másik: a kulcsszavak megadása. Egyenként kattints át új és új üres mezőkbe. (Lehet tabulátorral is működik, ezt még nem tudom.) Ez mire jó? Ha 8 kulcsszót akarok megadni, írjam 8 különböző mezőbe, ez 8x annyi idő. Az eddigi módszer (írtunk folyamatosan szavakat, vesszővel elválasztva) sokkal gyorsabb volt, és működött, a rendszer képes volt kezelni a szavakat, tudta, hogy a vessző jelent új szót. Amit itt a külön mező jelent. Ez egy felesleges dolog volt.


A látványt talán megszokjuk egy idő után, ahogy eddig is történt más honlapokkal. De attól még nagyon zavaró, nem átlátható, nem különülnek el olyan egyértelműen a válaszok.

2020. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%

Még várjunk pár napot, szerintem most várják a véleményeket és, amit lehet és jó, szerintem megcsinálják.

Ő érdekük is...

2020. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Marcika kérdéséhez már leírtam, de azért ide is bemásolom:

NEM lesz ilyen lehetőség, mivel az új funkciók csak az új dizájnnal működnek, illetve a pipáknak sem lenne semmi értelme, ha egy kattintással meg lehetne nézni, hogy egy válaszoló hány %-ban ad helyes választ (mostantól ezt az adatot mindenki csak saját magának tudja megnézni, nem publikus).

2020. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire át lehet alakítani a dolgokat: színeket, betűtípust, a dobozok nagyságát és elrendezését is.

De ez fusi, és csak azon a gépen működik, ahol megcsináltad, és csak addig, amíg újból bele nem nyúlnak az oldalba.

Inkább írj nekik, konkrét ötleteket. Esetleg rajzold is le.

2020. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet átalakítani a színvilágot? De ne valami programozói megoldást írj...
2020. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Itt már vagy 3 helyen leírták.

Attól függ, milyen böngésződ van.

Chrome és Firefox már megvan.

2020. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Jé, már a gyakori is, válaszolgat a kérdésekre. 😅
2020. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!