Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszik az “ új gyakori kérdések?

Tetszik az “ új gyakori kérdések?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok!

#új gyakori kérdések
2020. máj. 13. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge. Lefárasztja a szemem, rossz ránézni, átláthatatlan. Amatőr munka.
2020. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon réginek tűnik. Kérem vissza a régebbi. Az sokkal jobb volt
2020. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez?! Dehogy tetszik..
2020. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

Vegyes. Van ami tetszik és van ami nem annyira.

Ami tetszik:

-Lehet szavazást is kiírni (ez akkor lenne igazi ha korábbi kérdéseknél is hozzá lehetne adni, de így is király, ennek nagyon örülök, jó ötlet volt).

-Külön anime/manga kategória: na nem azért mert nekem kell, pont ellenkezőleg, eddig meg tudtam őrülni hogy teleszemetelik ilyen idétlen kérdésekkel a filmes, meg több másik kategóriát, most legalább van egy gyűjtő, már most érezhetően kellemesebb pl. a filmes témakört látogatni, kevesebb az értelmetlen sallang kérdés.


Az oldal dizájnja viszont fura. Nem mondom hogy rossz, meg szerintem nem is elavult (a régi elavultabb volt), de régit megszoktam több év alatt, ezt több napja nem tudom valamiért. De talán majd idővel.

Még ezt a százalékos izét nem tudom értelmezni azóta se, talán ez zavar leginkább. De végülis kit izgat.

2020. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nem tetszik:( szerintem lehet,hoyg nem s fogom használni
2020. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. Kár volt lecserélni a régit erre, az sokkal jobb volt. :(
2020. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!