Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van rá mód, hogy valaha...

Vinkó Márton kérdése:

Van rá mód, hogy valaha visszaváltson az oldal a régi felületre?

Figyelt kérdés
Mióta tegnapelőtt átalakították az oldal kinézetét, amellett hogy egyébként is kiégeti a szemem az új design, és hogy már egy csomó ezzel kapcsolatos kérdést feltettek a kérdezők (köztük jómagam is), már szinte rögtön az első nap probléma is akadt belőle. Egy tegnap esti kérdésemnél a válaszolók félreértettek, és szerintem azért is, mert azt sem látták, hogy előtte én, mint kérdező írtam egy bizonyos kommentet (korábban az is átláthatóan kék és zöld keretben volt kiírva). Már most elkezdett idegesíteni ez is, éppen ezért már is küldtem a GYIK-nek e-mailt ezzel kapcsolatban. Szerintetek van esély arra, hogy ennek hatására csinálnak valamit ezügyben?

2020. máj. 14. 13:46
 1/10 anonim válasza:
70%
Szerintem nincs, marad ez az óvodás kinézet. Teljesen átláthatatlan, amatőr, összefolyó az egész. Egy nagy fehér paca.
2020. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem. De amióta nem folyik ki a szemem miatta, már nem zavar annyira. (Egyébként a kérdező kommentjei tényleg nagyon beleolvadnak a válaszokba.) Van pár új funkció, ami tetszik.
2020. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most válaszolt vissza a moderátor, azt írta, hogy még nem ezek a végleges színek. Ez már valamennyire biztató.
2020. máj. 14. 14:21
 4/10 anonim válasza:
94%

Nagyon megoszlanak a vélemények, így szinte 100% hogy nem ez lesz a végleges változat xd

Egyébként nekem is vegyes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban, van ami tetszik és tény hogy egy kis újítás ráfért már az oldalra, de ahogy te is mondod a válasz szekció katasztrófa :/

2020. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen lehetőség, mivel az új funkciók csak az új dizájnnal működnek, illetve a pipáknak sem lenne semmi értelme, ha egy kattintással meg lehetne nézni, hogy egy válaszoló hány %-ban ad helyes választ (mostantól ezt az adatot mindenki csak saját magának tudja megnézni, nem publikus).
2020. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Már megint te vagy az? Most már igazán abbahagyhatnád ezt, akkor sem hozzák vissza a régi kinézetet, ha még száz ilyen kérdést kiírsz.
2020. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudod mit, most már valamivel úgy is jobb, mivel legalább most már a válaszolók és a kérdező kommentjét kék és zöld keretben különbözteti meg. (már csak a hátteret kéne valamivel kevésbé vakítóra csinálni)
2020. máj. 14. 19:46
 8/10 anonim válasza:
100%
Akkor a százalékozás végleg eltűnt?
2020. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el.
2020. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%
Kösz a választ. Mondjuk az továbbra is hlyeség, hogy csak bizonyos szint felett lehet jelenteni választ. Ezt nullázhatták volna, mert így sokan nem tudnak jelenteni sértő kérdéseket!
2020. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!