Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi van Gamezone05-tel miért...

AK47M4R kérdése:

Mi van Gamezone05-tel miért nincsenek videók illetve szerintetek lesz még valaha videója?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. Viszont azt észrevettem, hogy Izzy-vel már nagyon-nagyon rég óta nincs közös videó, lehet összekaptak valamin.

Gamezone meg lehet elkezdett dolgozni. Lediplomázott és beállt munkába és nincsen ideje videózni. Meg gondolom az új barátnője miatt sincs valami sok ideje.

2019. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezekre gondolok én is csak gondoltam kiírom a kérdést hátha valaki tud valami infót. Már kb 15K feliratkozó óta követem aztán így hagyná abba hogy egyszer csak volt nincs???
2019. márc. 1. 15:26
 3/3 YoungDaggerDick válasza:
Én is ezen gondolkodtam de én még rosszabakat gondoltam pl korházban van vagy meghalt vagy beteg de már 5 hónapja nem volt videó remélem a közelmúltban vissza tér
2019. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!