Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján törlik itt a...

Mi alapján törlik itt a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Teljesen normális stílusban, választékos magyarsággal, a helyesírási szabályokat követve feltettem egy kérdést a megfelelõ szekcióban arról, hogy a fikaevés társadalmilag miért számít elítélendõnek, erre 10 perc múlva törölve van, mert szabálysértõ volt a kérdés. Mi ebben a szabálysértõ? Komolyan érdekeltek volna a válaszok.

Az olyan kérdések, amikben se központozás, se logika és értelem sincs, konkrétan nem lehet értelmezni, még bejelentés után is megmaradnak. Vagy a nyíltan obszcén és provokatív kérdések miért nem kerülnek törlésre? Eddig is egyre lejjebb süllyedt a színvonal naponta, de ez már nevetséges. Majdnem olyan nevetséges, mint az új dizájn.



2020. máj. 15. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Politika rovatban mindig ez van. Sokan vannak itt jogvédők és mindenbe belekötnek
2020. máj. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De most komolyan. Ez pl. nem sért szabályt?


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. máj. 15. 04:21
 3/8 GyakoryKrisztina ***** válasza:
De, én jeleztem is!
2020. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Szimplán azért, mert undorító.
2020. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valami undorító, még nem szabálysértõ.
2020. máj. 16. 07:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Sérti a közízlést.
2020. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aktuális kedvük alapján törlik a kérdéseket - és a hozzászólásokat is...

Úgy tűnik, hogy a szabályzat nem sok mindenkit érdekel, a moderátorokat és a hozzászólókat sem.

2020. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne keress benne logikát, mert nincs! Politika, vallás témakörben eléggé észrevehető a pártállásuk, pedig ez így elvtelen, de gondolom szarnak rá nagy ívben. Egyszer azért törölték a kérdésem, mert az első 5 szavában megegyezett egy korábbi kérdésemmel, és akkor már szerintük az ugyanaz, szóval nem valami okosok finoman szólva.


Amúgy szerintem legtöbbször arról van szó, hogy jelenti nekik a kérdést valami buzgómocsing (a te esetedben mondjuk egy fikazabáló), és a cenzor el sem olvassa a kérdést, csak törli "mert hét ha jelentették, akkor biztos szabályt szegett" alapon

2020. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!