Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet már utólag...

Miért nem lehet már utólag hozzáadni kulcsszavakat a kérdésemhez? Ez miért változtatták meg?

Figyelt kérdés
Feltettem egy kérdést, utána jutott eszembe, hogy megadhattam volna kulcsszónak valamit, és így talán többen látják majd. De már nem lehet. Ezt mi értelme volt megváltoztatni?
2020. máj. 21. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a moderátoroknak! Ők biztos segítenek, már nekem is volt, hogy elírtam v.mit..és javították.
2020. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakorikerdesek.hu válasza:
A kulcsszavak bevezetése óta eltelt évek alatt volt lehetőség feltölteni kulcsszavakkal a régi kérdéseket. Erre az új honlapon már nincs lehetőség, ha a kérdés megadásakor kihagyod ezt a lépést, a későbbiekben már nem lesz rá lehetőséged.
2020. máj. 21. 10:50
 3/4 A kérdező kommentje:
2: Ez tiszta. A miértjét kérdezem.
2020. máj. 21. 10:56
 4/4 Gyakorikerdesek.hu válasza:

Korábban azért volt szükség erre az utólagos módosításra, mert a kulcsszavak megadásának lehetősége nem volt adott a Gyakorikérdések oldal indulásának kezdeteitől, ezért a régebbi kérdéseknél nem lehetett ilyet beállítani. Ennek pótlása végett tettük lehetővé akkoriban, hogy utólag is lehessen megadni egy kérdésnek kulcsszót.


Úgy gondoljuk, az elmúlt évek alatt aki akarta már megadott régi kérdéseinek kulcsszavakat, ezért erre az utólagos módosításra most már nincs szükség.


Ha szeretnél kulcsszavakat megadni, ezt a kérdés kiírásakor tedd meg! Sokan sajnos még mindig anélkül írják ki kérdéseiket.

2020. máj. 21. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!