Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tettél miután véletlen...

Mit tettél miután véletlen bemásoltad a nevedet a kérdésedbe? Előre leírod a kérdést hogy mit terveznél kiírni nehogy közben el felejtsed, és véletlenül a nevedet is beírod...

Figyelt kérdés
ápr. 22. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Írok a moderátornak, hogy törölje ki belőle.
ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Mikor előre leírom, miért írnám bele a nevemet??

Vagy az itteni felhasználónévre gondolsz??

ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem is értem...

Miért írnám a nevem a kérdésbe???

ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert a Facebookon írja a nevedet, és azt is kimásolod, és mindent olyan gyorsan csinálsz, mert nincs időd...
ápr. 22. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Milyen Facebookon???

Nincs is Facebookom!!!!😛😛😛😛

ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egyszer, jópár éve egy letöltött PDF dokumentumot akartam belinkelni, amiben véletlen benne maradt a nevem a sok egyéb karakter között. Utána írtam kommentben, hogy nem jó a link, valaki jelentse moderátor felé, de kint maradt mégis... Nem zavar végülis...
ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Moderátoroknak kell írni. Belinkeled nekik a kérdést, a mailcímet amiről regisztráltál beírod nekik, ha nem arról a mailcímről írsz és a felhasználóneved, meg hogy melyik részt szeretnéd, hogy töröljék és miért. Már láttam, hogy belejavítottak egy kérdésbe. Valaki egy kérdést kiírt es beletett egy trágár szót. A moderátorok kitöröltek a durva kifejezést és úgy maradt meg a kérdés.
ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!