Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vélemény a Gyakori kerdések...

Vélemény a Gyakori kerdések új kezelőfelületéről?

Figyelt kérdés
Kinek hogy tetszik/nem tetszik?
2020. máj. 21. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Vegul is megszokhato ... de ezt a szavazas izet nem lehetne egy kicsit atgondolni mondjuk ugy, hogy csak a kerdezo tudjon pontozni. Neha elszabadulnak az indulatok a valaszolok kozott es ilyenkor agyatlan lepontozgatasok tortennek. Emiatt a statisztika valojaban nem igaz. Kerdezonek kellene csak pontozni, vegul is neki szolnak a valaszok, nem a valaszoloknak egymas kozott.
2020. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, megszokható. Amikor először megláttam, meglepődtem. A régihez voltam szokva. De hamar átálltam.
2020. máj. 21. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jobb mint a régi volt. Nekem legalábbis jobban tetszik:D
2020. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A régi nekem is jobban tetszik, de az új funkciók többségében jók.
2020. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Az oldal alján át tudjátok már kapcsolni a sötét módot.
2020. máj. 22. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:

A sötét módban nincsen benne a válaszok fehér-szürke váltakozásának megfelelő árnyalat.

Minden válasz háttere egységesen fekete.


Off (a gy.k.-től függetlenül) sajnos nem túl jó a sötét mód sem, mert az meg nagyon sötét. Talán, ha az egész gép egységesen ilyen sötét lenne, akkor lenne jól használható.

Én jobban örülnék valamilyen pasztell színválasztéknak: hasonlónak ahhoz, amilyen a régi oldal volt.

2020. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most látom, lett egy sötét téma, ez már kedvemre való.Talán még lehet rajta csiszolgatni,d e nekem ez már nagyon tetszik. :)
2020. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*igen, így nézegetem, szóval még csiszolható, de már sokkal szembaribb, mint a világos, de nemtom, ha lesz hozzá valami ötletem esetleg, akkor majd írok az üzemeltetőknek, de ez a sötét dizi ez klassz. (7.vagyok újra)
2020. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A régi nekem jobban tetszett. Én azt jobban szerettem. Az újal sincs bajom csak jobb volt a régi+ a régi színesebb volt. (Úgy értem hogy több volt benne a kék meg a zöld)
2020. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!