Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tapasztaltátok itt gyakorin,ho...

Tapasztaltátok itt gyakorin,hogy vad idegen emberek rátok írkálnak kikezdenek veletek és mikor megkéritik hagyanak békén megfenyegetnek titeket és ehez hasolok?

Figyelt kérdés

Szerintem a gyakorikérdések nem ismerkedő oldal és ha közlöm valakivel,hogy nem akarok vele ismerkedni nem fenyegetözni kellene főkép ,hogy azt se tudom ki.

A másik többször tapasztaltam vannak itt olyan emberek akik több profirol vannak regisztrálva rám írnak tök ilyesztő üziket aztán letiltom őket ( őt ) és rám ír egy másik profrol csak annyi külömbség hogy más embernek adja ki magát.

Ezek nem csak velem történek végig kérdezgetem és nagyon sok emberel meg történek ezen az oldalon.



#Gyakorikérdések,férfi,nő,
2020. máj. 22. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert letiltom őket.
2020. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt még ilyen, pedig évek óta itt vagyok.
2020. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Tiltás, ennyi.
2020. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Írtak rám, kikezdtek velem, de sosem kértem hogy hagyják abba, annyira de annyira nem tud érdekelni, hogy valamit is reagáljak rá, szimplán csak úgy hagyom.
2020. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"tök ilyesztő üziket"


Küldj már tovább egyet nekem. Kíváncsi lettem. :D

2020. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kaptam még csak félre érthető szót sem. A legtöbben tiszteletben tartják, hogy ez nem társkereső oldal.
2020. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Már itt is lehet társat keresni mióta megújult az oldal lett egy ismerkedés kategória, ami erre való.
2020. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tapasztaltam még. Ha ritkán rám írtak ismerkedés céljából, figyelmen kívül hagytam. Íjesztő üzenet meg pláne nem jött még. Alkalmanként szoktak írni privátot, de azok normálisak szoktak lenni, nem ismerkedősek.
2020. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az íjesztő üzenet szövege engem is érdekelne :D Meg hogy merre jársz, hogy ilyenek történnek veled :D
2020. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kikezdeni még senki nem akart, de bunkó, trágár üzeneteket kaptam már. Olyan már többször is volt, hogy egy kérdésnél leírtam a véleményemet egy negatív embertípusról, kollégáról, erre egy üzenetben valaki anyázni kezdett, láthatólag magára ismert a kritikámban, és ez dühítette. Valamiért nagyon mérgesek lesznek, ha egy általános jellemzésben a maguk fajtájára ismernek.

Más mesélt olyat, hogy valaki az anyázó privát üzenetében hozzátette, hogy mostantól minden nap rá fog írni, hiába tiltja le tőle az üzeneteket, majd mindig újraregel más IP-címről. Végül emiatt kellett törölnie a fiókját, és újat regisztrálni. Ha az ilyen üzeneteket jelenti az ember, szerintem nyomozást és eljárást kellene indítani, mert így ezek a trollok abban a hiszemben vannak, hogy nyugodtan megtehetik, úgyse fog történni semmi.

2020. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!