Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak öt szint van? Hány...

Miért csak öt szint van? Hány szintet raknál bele? És milyen jogosultságokat raknál bele még? Szerinted jó lenne kép feltöltő mint a Yahoo oldalon?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi szerintem elegendő, nem kell túlbonyolítani. Gondolom azért vezették be, hogy egy kicsit önmérsékletre szorítsa a trollkodókat.

El nem tudom, milyen jogosultságok kellenének azon túl, hogy kérdezhetek, válaszolhatok, értékelhetek privizhetek (na azt kivenném), jelezhetek a modinak. Lehessen fejbe lőni, aki nem tetsző dolgokat ír? A Yahoo árbevétele több millió dollár. Ne hasonlítsuk a lehetőségeket tekintve a kettőt. A képek tárolásához nagyon nagy szerverkapacitás kell, és nagyon nagy sávszélesség.

És semmi nem védi meg az oldalt illegális, vagy csak nem kívánt tartalmaktól. Azt is moderálni kellene, mégpedig jelentés nélkül.

A linkelt képek legalább nem tolakodnak az arcodba.

2020. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Már nem azért, de már maga a szintezés se volt egy jó ötlet, vagy legalábbis a szint hasznossághoz kötését megkérdőjelezném, ha figyelembe veszem, hogy sokan hogyan nyomogatnak a hasznos/nem hasznos gombokra például politika vagy vallás kategóriákban. Mielőtt bárki azt hinné az, hogy én jelenleg nem 5. szintű vagyok az nem a pontozáson múlott, hanem mert nincs elég válaszom vagy kérdésem.
2020. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pont elég
2021. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!