Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a gyk-n van ellenőrzés?

Itt a gyk-n van ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Ellenőrzi valaki a tagok személyazonosságát és az üzeneteket?

Ide bárki írhat bármit, ha úgy vesszük akkor ennek is van rizikója. Lehet hogy itt kiskorúak is vannak?

Ki tudja milyen beteg alakok lehetnek itt.


2020. máj. 30. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten neked hol vizsgálják a személyazonosságod? Ez nem a netbank meg az ügyfélkapu. És 16 év felettiek regelhetnek. A felelős internethasználat addigra kialakul. Vagy nem. Szülői felelősség.
2020. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most őszintén. Szerinted van olyan 16 éves tini, akivel igazán törődnek a szülei?

A mai rohanó világban én kétlem.

2020. máj. 30. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne magadból indulj ki.
2020. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Látom, te is jól sikerültél.
2020. máj. 30. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs ellenőrzés - de, ha kiderül, hogy 16 év alatti vagy, akkor kivágnak.
2020. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis vannak szülők, akik figyelnek az internethasználatra és az általános iskolákban is foglalkoznak a témával informatikából meg osztályfőnökin.
2020. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ellenőrzik a kérdést v. a választ, ha valaki jelenti.

Egyszer trollkodásból beírtam a kérdésbe hogy 14/f és másnapra nem volt profilom :D

Amúgy 23 vagyok.

2020. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ellenőrzi valaki a tagok személyazonosságát és az üzeneteket?"

Nem. Ki lenne olyan hülye, hogy személyes adatokat adjon meg egy olyan oldalnak, aminek az a lényege, hogy anonim? Meg alapnól ki a franc adna meg személyes adatokat csak úgy bármelyik oldalnak az interneten?


"Ide bárki írhat bármit, ha úgy vesszük akkor ennek is van rizikója. Lehet hogy itt kiskorúak is vannak?"

Biztos, hogy vannak kiskorúak. (16 alatt is) Én anno 13 évesen regisztáltam ide, de annak már 6 éve. Ha már akkor 16 lett volna a korhatár, max csak nem hírdettem volna a korom. Meg különben is, attól még hogy nem regisztált valaki, még pont olvasgathat itt bármit... (ez a korhatár is csak egy EU-s rendelet)


"Ki tudja milyen beteg alakok lehetnek itt."

A beteg alakok a 18L-re gerjednek inkább. Nem a 13L-re. Tapasztalat.


"Szerinted van olyan 16 éves tini, akivel igazán törődnek a szülei? A mai rohanó világban én kétlem."

Ahhoz, hogy te sz@r családban nőttél fel, a mai 16 éveseknek semmi köze sincs.



De amúgy mi miatt vetődött benned fel ez a kérdés?

2020. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as.

Vannak olyan ostobák, akik megadják a face-nek az adataikat, sőt,

képesek a személyi igazolványuk másolatát is megküldeni.


Én emiatt azonnal töröltem magam onnan.

Amúgy valójában törölni sem tudod magad, mert változatlanul küldték

az email-értesítéseket. bevágtam a spam-ek közé.

Eszük ágában sincs elegendni, mert akkor ugrik az egész kapcsolatrendszered is, és arra nekik szükségük van.


Viszont ők blokkolhatnak, hogy senki sem lásson.

De ők továbbra is látnak, ha akarnak.

2020. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem különösebben, a legbizalmasabb adat amit tudnak a moderátorok a felhasználókról az az e-mail cím.

Meg ugye van az a szabály, hogy 16 éven aluliak nem regisztrálhatnak, na most ha mégis regisztrál és bele is írja a kérdésbe, ami alapján kiderül, hogy még nem múlt el 16 és bejelenti valaki, akkor tiltják.

2020. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!