Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most, hogy elméletileg tilos...

Most, hogy elméletileg tilos az oldalra 16 éves kor alatt feliratkozni, nem kellene kiegészíteni?

Figyelt kérdés

Arra a "behajtani tilos" piros karikára gondolok, amellyel jelezni lehet a modik felé, ha úgy érezzük, valami nem simmel a kérdéssel vagy a válaszokkal.

Szerintem az ebben szereplő kifogásokat ki kellene egészíteni egy olyannal, amelyet akkor használhatnánk, ha a kérdező, esetleg egy-egy hozzászóló teljeen nyilvánvalóan nem érte még el ezt a korthatárt.

Természetesen nem a házifeladatokra és a komoly kérdésekre gondolok, hanem a bugyuta. közönséges és rendkívül infantilis kérdés-válaszokra, a párkeresési és szexuális rubrikákra stb.

Mit gondoltok?



2018. máj. 30. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Most látom csak, hogy volt már egy hasonló kérdés, bár nem pontosan olyan, mint az enyém.

Elnézést!

2018. máj. 30. 19:43
 2/6 anonim válasza:
68%
Nemtudom én 14 éves vagyok, de nem nézek olyan szexuális kérdéseket.. 😂
2018. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha te azt állitod, hogy 14 éves vagy, akko vagy most hazudsz, vagy akkor hazudtál, amikor ki kellett tölteni a kockát, hogy már elmúltál 16.

Úgyhogy vagy nem mondasz igazat, vagy kamuzol.

2018. máj. 30. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, azt gondolom, hogy ilyen, véleménykérő kérdésről azt írja a GYK, hogy „Ne”. Azzal az indokkal, hogy „nem létezik rá helyes válasz!” De ha ennek ellenére megtetted, mindjárt azt is javasolhattad volna, hogy a "behajtani tilos" piros karikánál szereplő kifogásokat ki kellene egészíteni egy olyannal, amit akkor lehetne használni, ha véleményt kérő kérdést ír valaki.

Másrészt, azt gondolom, hogy rossz helyen tettél javaslatot. Akármilyen számban és arányban kapnál támogató választ, sem te, sem az itt válaszoló felhasználó társaid, nem tudjuk módosítani a GYK-t. (Az más, hogy túlzóan felnagyítva: kicsi igény is mutatkozik rá. És nem csak eddig. Mint a többi kérdésbe bújtatott módosító javaslat esetén.) Az üzemeltetőnek van lehetősége módosítani, neki kellett volna javasolnod. Persze, ezt még megteheted.

2018. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nxs ***** válasza:

Nem tudom 17 vagyok de már évek óta fenn vagyok gyík-en .

Lehet volt valami bug. De engem be engedet

a rendszer.

2018. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a példa arra hogy két egykorú ember menyirre különböző lehet (én és az előttem levő válaszoló)


Én is 17 éves vagyok, 13 éves korom óta vagyok fenn az oldalon, de én tudom azt, hogy ez az új EU-s adatvédelmi rendelet csak idén lépett érvénybe. Mikor meg ide regisztrálsz még csak születési dátumot se kérnek... S különben is, ki tudná rábizonyítani a Mókuska7 nevű felhasznalóra hogy nem 16, hanem csak 14 éves? Nem ,,valami bug'' volt, hanem egy 2016-os rendelet érvénybe lépett, mert lejárt a felkészülési ideje, de csak idéntől.

2018. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!