Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet feljebb vinni a...

Hogyan lehet feljebb vinni a szintet? Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 47%) és ezt? Milyen kérdéseket keressek, hogy 100%-os választ írjak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes, lényegretörő választ adj, ami a kérdésre egyértelmű válasz. Ne írd tele sallanggal.
2020. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. De mit csináljak ha nem minden kategóriához tudok jót írni? Pl. állatok, szerelem és a többi. Legfeljebb a gyik, humor, és a " ez normális " kérdéseknél tudok válaszolni rendesen. Amikhez értek. Mit godnolsz?
2020. jún. 11. 11:15
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez a hasznosság érdekes kérdés... eléggé szubjektív. Pl olyan szintű kérdésre, hogy az ég kék, ha azt írom csak, hogy igen, már azért is esetenként lepontozás jár. Vagy csak trollkodásból, vagy bosszúból, mert valaki kipécézett. Ebből a szempontból jobb az új rendszer, kevésbé lehet beazonosítani a válaszolókat.

Megosztó, pl politikai kérdésekre ha lehet ne nagyon válaszolj, mert valamelyik tábor így is, úgy is lepontoz! Ne trollkodj, nem humor kategóriában ne poénkodj kárörvendően! Ne bonyolódj vitába senkivel! Ha nem értesz egyet valakivel, hagyd rá, ne törődj a provokációkkal! Kb így tudod magad feljebb tornázni. És persze értelmes, lényegre törő válaszokkal.

2020. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező minden kérdésre válaszolni. Ha valamihez nem értesz, nem írsz választ, csak "lapozol".
2020. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És ment a like, mert hasznosak voltak!
2020. jún. 11. 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

A politikát, meg a vallás kategóriát kerüld, mert oda bármit írsz, lepontoznak...


Majd válaszolgass kérdésekre. :)

Lehetőleg a frissekre, mert azoknál a választ nagyob valószínűséggel értékelik elegen.

2020. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D Ment a zöldecske.
2020. jún. 11. 13:17
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Vannak bizonyos kérdések, ahol minden válasz fel lesz pontozva, általában 100%-ra.

Például ilyen kérdések:

"Hányas szinten vagy Gyakori Kérdéseken?"

"Hogy hívják a háziállatodat?"

"Hány centi magas vagy?"


Ezekre válaszolhatsz nyugodtan. :D


Viszont az olyan kérdésekre ne válaszolj szerintem, ahol megosztóak a vélemények.

Például:


"Melyik pártra fogsz szavazni?"

"Szerinted melyik név a legszebb ezek közül: Margit, Éva, Dóra, Petra?"


Ezeknél akiknek más a véleményük, le fognak pontozni.


Trollkodni csak a Humor kategóriában szabad ám!

De ott is csak ésszel! :D


Soha ne bonyolódj vitákba, ha valaki kötekedik, legfeljebb privát üzenetben válaszolj rá!


Illetve ha nem értesz egy adott témához, inkább ott ne válaszolj a kérdésekre.


Ezen kívül én azt hallottam, hogy valamiért az Állatok kategórián belül a Kutyáknál sok értelmes választ is lepontoznak, tehát oda sem érdemes írnod, ha magasabb százalékot szeretnél. =/


Egyébként sajnos minél több válaszod van, annál nehezebb a százalékodat felemelni.


Még annyit tudok ajánlani, hogy ha nem muszáj, ne vedd olyan szellősre a válaszaidat, mint én unalmamban. :D


Remélem, hogy tudtam segíteni! =)

2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
huh. És igen! Segítettél mint a többiek. Ment a zöld, már a kommentem előtt :D :) Kössssssz.
2020. jún. 11. 14:11
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne törődj a százalékkal. Máris megszűnt a probléma. :)

Meg amúgyis össze-vissza pontozgatnak elég gyakran az emberek, szóval pl ilyen kérdéseknél is, hogy "melyik név tetszik a legjobban" és akkor ott például értelmetlen a lepontozás. Meg pl olvastam még itt olyat ezen az oldalon; hogy valaki egyszer egy kérdéshez egy konkrét jogszabályt másolt be; ami válaszolt a kérdésre; és még azt is lepontozták. Tehát, innentől kezdve, kicsit értelmetlen a százalékoddal törődni. :) Egyébként ennek szerintem addig volt így igazából haszna így az egyszerű felhasználó számára; hogy például amíg még láttuk egymás százalékát, akkor tudtuk így nagyjából, százalék alapján is, hogy melyik válasz kié; és akkor az úgy személyesebb volt; nekem az úgy jobban tetszett; meg pl néha így is reagáltak egymás válaszára az emberek, hogy "X%-os,..." Tehát, hogy így is meg lehetett szólítani egymást, az aktuális százaléka alapján. Pl mondjuk ha töröltek volna belőle trágár kommenteket; és valaki nem a válasznak a dátumát írta hivatkozásként, hogy arra szeretne reagálni, tehát így még akár a százalékával is meg lehetett nevezni az embereket. Szóval ezt soha ne vedd a szívedre, hogy éppen hány százalékon állsz. Te tedd bele a szívedet, a maximális segítőszándékod a kérdés megválaszolásába; és akkor már elégedett lehetsz magaddal. :):)

2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!