Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem lenne jó a...

Csak szerintem lenne jó a gyakorikerdesek.hu-nak egy saját applikációt fejleszteni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is jó lenne.
Szerintem nem lenne jó
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Minek?
2020. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért, hogy aki telefonról van, az könnyebben átlássa. Szerintem is jó ötlet lenne, gyakran jövök fel telóról, és néha elég bonyolult eligazodni. Meg manapság már mindenre van applikáció, fura hogy pont ennek az elég híres oldalnak nincs.
2020. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én se értem.

Egy nap alatt összedobnám egyedül azt az apk-t, nem hiszem hogy az oldal üzemeltetőinek nincs rá kapacitása

2020. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én írtam az e-mail címűkre,érveltem is az applikáció mellett,de nem tudom,hogy lesz-e valaha app. Szerintem rengetegen jönnek fel ide telefonról,vagy tabbletről és sokkal praktikusabb lenne.
2020. jún. 11. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is mindig mobilról vagyok, nagyon jó lenne az app🤩
2020. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem meg Chrome-ból praktikusabb, mintsem minden külön weboldalnak külön appokat megnyitogatni.

Le leszek pontozva, de tényleg érdekel, hogy minek külön app?

2020. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
De ha lenne kulon app, akkor is lehetnel meg chromebol.. csak van akinek igy kenyelmesebb lenne.
2020. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg egy app kényelmesebb lenne és még másoknak is.

Attól,hogy neked chrome-ból praktikusabb...

2020. jún. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!