Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy némelyik kérdésre adott választ nem lehet értékelni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Azoknál a kérdéseknél, ahol szavazás van, ott nem lehet.
2020. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Hozzáteszem, hogy logikusnak tartanám azt, hogy szavazáshoz választ se lehessen írni.
2020. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

„Azoknál a kérdéseknél, ahol szavazás van, ott nem lehet.” 1-es válasz 2020. jún. 12. 12:24

Elnézést kérek, ha rosszul értem a választ, de lehet értékelni a válaszokat olyan kérdésnél, ahol van szavazási lehetőség. Például: [link]

2020. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem szavazásnál, hanem egy szavazás nélküli kérdéshez adott válaszoknál tapasztaltam: az egyik választ lehetett értékelni, a másikat nem engedte.
2020. jún. 12. 13:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy az "adminok" válaszolnak ilyenkor, akik be tudják ezt maguknak állítani.
2020. jún. 12. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Valóban nem jól fogalmaztam, az ismerkedés kategóriában nem lehet szavazni...(csak a példa pont szavazós volt, amit néztem) Bocsi:)
2020. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!