Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján minősül egy kérdés...

Mi alapján minősül egy kérdés hasznosank?

Figyelt kérdés
Ezért lehet pontokat kapni, de nem tudom ilyenkor mit néznek.
2008. nov. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A kérdéseket nem lehet pontozni, így nem bizonyulnak semilyennek sem. A kérdéskiírásért valóban lehet jelenleg pontot kapni, de ez lehet árnyaltabb lesz a jövőben, és akkor majd nem lehet csak úgy...
2008. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
80%

Ha esetleg admin olvassa,akkor abban is kellene változtatni,hogy hiába regiztünk be névvel,az mégsem jelenik meg a válaszoknál-így nem sok értelme!-pedig jobb lenne.


A pontozás meg egyenlőre tiszta fejetlenség-bárki bárhogy pontozhat,ki mit akar-és semmi köze a hasznossághoz-a minap pl.beírtam egy perverznek,hogy elég gáz amit csinál szerintem-merthogy ez volt a kérdése,erre úgy lepontoztak,hogy bekerültem a haszontalanok közé-pedig teljesen normális a stílusom-erről ennyit...vagy másik: beírtam a gyerekszex propagálása ellen és ott is ez történt-lepontoztak,mint a sicc.Azt tudtam,hogy romlott világban élünk,de ez már sokkolt.

2008. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sajnos sokan azt csinálják, hogy ha nem olyan választ kapnak amit "hallani szeretnének", akkor lepontoznak. :(
2008. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Pl egészen konkrét kérdésben hasonlóan jártam: hogy nevezik nálatok a boroskólát... :) Elmondtam, hogy, és hát nem nagyon volt hasznos :D (77%) Amúgy nem nagyon tudtam, hogy mi ez a pontozás, meg százalék, aztán néztem meg, amikor valaki elmesélte :D Szerintem nem is nagyon van erre olyan módszer, ami minden helyzetre jó. Kérdés, hogy a célját eléri-e? Gondolom, hogy ha valaki 100%-os válaszokat ad, azoknál jobb a boroskóla is . Vagy nemtom :)
2008. dec. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A név szerepeltetés viszont szerintem nem lenne jó megoldás ugyanennél a pontozási rendszernél. Másik kérdésnél olvastam, volt aki azzal szórakozott, hogy 10 névvel pontozgatta a saját kérdéseit... nyilván az ilyen pihentagyúak valószínűleg nem a választ, hanem az embert pontoznák. (Mondjuk, ha esetleg vmi kérdés kapcsán vitába keveredtek, amit persze itt nem lehetne megtenni... elvileg.)
2008. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!