Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fel merted volna tenni a...

Fel merted volna tenni a legeslegelső kérdést gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés
Csak mert gondolom amikor az oldalt alapították még nem voltak rajta kérdések, ezért valakinek fel jellett tennie az elsőt...

#első #Merted volna
2020. jún. 19. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak azért szavazok, hogy több pontom legyen, és előrébb kerüljek a toplistán
Ki az a hü£¥€ aki azért szavaz, hogy több pontja legyen, és amúgy is, ki nézi a gyk-s toplistát?
32 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Azt nem tudom, hogy ki az a hülye, aki csak azért szavaz, hogy több pontja legyen!

Szerintem nem sokat ér a szavazás, mivel vannak olyanok, akik sportot űznek abból, hogy leszavazzanak embereket.

2020. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Egy kipróbálatlan oldalon, ahol ki tudja, mi lesz, milyen válaszokat kapok... Nekem nem ment volna.


De általában semmi újban, ismeretlenben nem szeretek első lenni, szóval ez nem meglepő.

2020. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Most, hogy így mondod megnézem a top listát. Amúgy szerintem nincs olyan hogy valaki 100 %-ban ad hasznos választ.
2020. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!