Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyeseknek mi a bajuk ha...

Egyeseknek mi a bajuk ha valaki privát üzenetet ír valakinek? Mi a baj ezzel? És jó lenne olyan beállítás szerintetek, hogy privát üzenet letiltása? Ha baja van, miért kell egyből letámadni, és nem a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy fiók bekapcsolja ezt, akkor én nem tudok neki írni.
2020. jún. 24. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
A privát üzenetet le tudod most is tiltani...
2020. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem úgy gondoltam! Hanem a beállításokban, hogy senki se tudjon írni neked! Tehát nem letiltás.
2020. jún. 24. 08:06
 3/12 qkker1 ***** válasza:
69%
Mert azért van a kiírt kérdés, hogy oda írjál!
2020. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem a kérdezőnek írtam!
2020. jún. 24. 08:57
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk eleve nem értem, hogy ezen a platformon miért van szükség a privát üzenetekre, kivéve talán az ismerkedés kategóriát.

Akár a Kérdezőnek, akár egy válaszolónak lehet írni hozzászólást a fórumon, másra nem igazán van szükség.

2020. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk rá, azért, hogy a vallást mind két hívőnél megbeszéljük hosszú üzenetekben ami csak kettőnk dolga. A többiek rá nem kíváncsiak mert nem írtak erről...
2020. jún. 24. 09:19
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az oldal nem hosszú beszélgetésre van kitalálva, még privátban sem.

Hosszú évek óta itt vagyok. Sok privit kaptam, de ezekből egyetlen egy volt valóban személyes. Egyszerüsítve az volt benne, hogy talán Dávid népéhez tartozom, és kötelet kellene viselnem a nyakamon.

2020. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Globális tiltását támogatnám.
2020. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

azért, mert a magyarok többsége egyszerű, mint a szög, és általában meg van sértődve, ha hozzászólnak.


miért, chateken az nem szánalmas, mikor kiírják, h nem priviznek?:D megsértődnek, ha vki közösben bekapcsolódik a beszélgetésbe?

2020. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert nekem például privátban válaszolnak a válaszomra, esetleg ott nem értenek egyet velem.

(Magyarul lehülyéznek, mert más a véleményem, mint a privátban írogatónak.)

2020. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!