Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnál is megfigyelhető ez a...

Másnál is megfigyelhető ez a jelenség A Gyakori kérdések oldal használata során? Ha igen, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap óta vettem ezt észre, hogy pl. egy adott kérdésre választ írok. A válaszom elküldése nem történik meg azonnal, a rendszer frissít, majd közli velem, hogy nincs kapcsolat a GYK-val. A "Vissza" ikonra kattintva ismét megjelenik a GYK oldala, ott a kész válaszom, és másodjára kattintva a "válasz küldése" gombra, végre elküldi a választ.

Ugyanezt tapasztalom akkor is, ha a "megválasztjaid" menün belül egy korábbi kérdést szeretnék átnézni, megnézni az újabban érkezett válaszokat. Tegyük fel, hogy már 3 oldalnyi válasz érkezett, de ha a 3 oldalt szeretném megnézni, nem tudom, mert a rendszer ugyanazt az üzenetet küldi vissza, hogy a GYK nem válaszol.

Más internet alapú alkalmazások használata esetén ezt nem tapasztalom. Megváltoztak valami beállítási módok? Vagy a tevékenységemet külön figyelik?



2019. aug. 31. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezt tapasztalom. Fogalmam sincs hogy miért van ez. Volt hogy nem is töltötte be a Gyk-t csak pár óra múlva. Más oldallal ez nincsen. Bár annyira engem nem zavar. Nem vagyok függője ennyire.
2019. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul működik/túlterhelt a szerverük.
2019. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként ezzel az a helyzet, hogy valószínűleg egy múlt századbeli program van mögötte.

Jó esetben egy probléma megoldásához lineáris módszerek vannak: vagyis kétszer akkora probléma kétszer annyi időbe/erőforrásba kerül.

A gy.k. folyamatosan szaporodik.

Elvileg szépen lassan nőne az elérési idő.

Csakhogy minden programban van valamiféle korlát, amitől kezdve elkezd akadozni, vagy rosszabbul működni.

Jól megírt programnál ez később kerül elő, rosszul megírtnál meg hamarabb.

A gy.k.-nál úgy látszik, hogy ez most került elő.

Ha pedig a programja nem lineáris, akkor a helyzet gyorsan súlyosbodni fog.


A másik lehetőség, hogy most készül kihalni a szerverük.

2019. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem az imént történt meg.
2019. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
xd
2023. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
xy
2023. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!