Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kapok értesítést olyan...

Miért kapok értesítést olyan kérdésekre érkezett válaszokról, amiket töröltem?

Figyelt kérdés

Két kérdést is töröltem az általam megválaszoltak közül, mert nem voltam kíváncsi a további válaszokra, de az értesítés "beragadt" mindkettőnél. Nagyon zavaró, hogy folyamatosan ott van a piros felkiáltójel, és hogy két kérdésre új válasz érkezett, de mivel töröltem a kérdést, és már nem is emlékszem rá, hogy mik voltak azok, így nem tudom eltüntetni a felkiáltójelet.

Miért nem tudták úgy megcsinálni, hogy a törölt kérdéseknél ne értesítsen már az új válaszokról?


2020. jún. 27. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott a figyelt kérdések között?
2020. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak a "Megválaszoltjaid"-nál van egy kék körben egy 2-es.
2020. jún. 27. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az email-értesítés van bekapcsolva még?
2020. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az sincs bekapcsolva.
2020. jún. 27. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
VAgy még egy lehetöség: a kérdéseidnél a második/többedik oldalon van a megválaszolt kérdés.
2020. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az kizárt. Mindig előre sorolja azokat a kérdéseket, amikre új válasz érkezett. Szerintem bug, vagy eleve így lett az oldal megcsinálva.

Próbáld ki! Töröld ezt a kérdést, én írok utána valamit, és kapsz értesítést, de a megválaszoltjaid közt már nem fogod látni. Ezt a kérdést még megtalálod utólag, de olyan kérdésre már nem fogsz emlékezni, amit 1 hónapja töröltél.

2020. jún. 27. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Törlöm a kérdést, remélem, valaki válaszol rá még ma, hogy tesztelni tudjam.
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 e-ditta válasza:
Válaszolok, kiváncsi vagyok, kapsz-e értesítést törlés után.
2020. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig nem kaptam semmi értesítést, a törölt kérdésnél nincs ilyen.
2020. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor csak nálam bugos. Vagy végignézek 50 oldalnyi megválaszolt kérdést, hátha...

Ez azóta van, amióta megváltoztatták az oldal kinézetét. Azóta kettő kérdést töröltem, és pont két megválaszolt kérdést jelez. Előtte nem volt ilyen.

2020. jún. 28. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!