Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kapok értesítést olyan...

Miért kapok értesítést olyan kérdésekre érkezett válaszokról, amiket töröltem?

Figyelt kérdés

Két kérdést is töröltem az általam megválaszoltak közül, mert nem voltam kíváncsi a további válaszokra, de az értesítés "beragadt" mindkettőnél. Nagyon zavaró, hogy folyamatosan ott van a piros felkiáltójel, és hogy két kérdésre új válasz érkezett, de mivel töröltem a kérdést, és már nem is emlékszem rá, hogy mik voltak azok, így nem tudom eltüntetni a felkiáltójelet.

Miért nem tudták úgy megcsinálni, hogy a törölt kérdéseknél ne értesítsen már az új válaszokról?


2020. jún. 27. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A megválaszoltak melletti pöttyre kattints rá, akkor piros lesz és törölni tudod az értesítéseket az új válaszokról és nem kell végignézni az összes kérdést!

Utána nem valószínü, hogy újra elöjön.

2020. jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet törölni. Köszönöm szépen!
2020. jún. 29. 11:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Szivesen!

Egyébként ha így sikerült, akkor az is lehetséges, hogy akkor jött rá válasz, amiözben éppen törölted - ezért még jelezte, hogy van, csak azt nem lttad többé, hogy mire jött!

2020. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!