Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki letiltott, akkor...

Ha valaki letiltott, akkor azért egy kérdéshez írt válaszomra tud privátot írni, és én arra tudok válaszolni, vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha letiltott, akkor nem tudok neki írni. De mi van ha véletlen épp az én válaszomra ír privátot? Vagy akkor neki az én válaszaimnál nincs privát lehetőség? Vagy tud írni és autómatikusan oldódik a tiltás?

2020. jún. 27. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A letiltás annyit jelent, hogy a küldött levél megy a /dev/null-ba. Ez nem a fészbúk.
2020. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak mert ha az ember véletlen olyannak a kérdésére vagy válaszára ír privátot, akit letiltott, akkor hiába várja a választ...Ez kb. ilyen öngól.
2020. jún. 28. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Be lehetne vezetni egy ilyet, hogy ilyenkor kijelezze az oldal, hogy tiltó viszony van köztetek.
2020. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!