Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy válaszolnak itt a kérdező...

Hogy válaszolnak itt a kérdezők úgy, hogy egyszerre sok idézetet kimásolnak a válaszokból, mégis egyetlen válaszban tudnak írni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Új lapon megnyitják a kérdést, és onnan másolgatnak a másik lapon megnyitott válaszba.
2017. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
A legtöbb böngésző mostmár lapokat használ a megjelenítésre. És a legtöbb böngészőben, ha egy hivatkozásra, jelen esetben a "Válasz küldése"-re kattintasz, akkor azt a hivatkozást, jelen esetben a válaszküldős oldalt, egy új lapon hozza be. A lapok közt tudok váltogatni, az idézni kívánt szövegrészeket meg kopipészttelni lehet (kijelölés->másolás az egyik lapon, beillesztés a másik lapon, ezek alap Windows-os lehetőségek).
2017. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Nekem sosem új lapon nyitja meg, ezért nem értettem a dolgot. Persze nem is olyan nagy probléma, csak nem értettem. Köszi.
2017. jún. 25. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Magától nem is új lapon nyílik meg. Számítógépen rámész az egérrel arra amit új lapon szeretnél megnyitni, ott nyomsz egy jobb klikket, kiválasztod a "Link megnyitása új lapon", arra nyomsz egy bal klikket, és lőn világosság. Telefonon nem tudom, hogy működik ez, azon még nem keresgéltem ilyen lehetőséget, de ha van is, biztos macerásabb.
2017. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dq ***** válasza:
44%

Nekem tableten az UC Browser visszalépés majd előrelépés után megjegyzi a szövegdoboz tartalmát.


Tehát: rákattintok arra hogy válasz, jobbra húzom az ujjam, ekkor visszalép a válaszokhoz, kimásolom amit akarok, balra húzom az ujjam előrelép a válaszoláshoz, megírom amit akarok, ezt ismételgetem, és utána küldöm el.


(egyébként az UC Browsernek van többszörös vágólapja is, azaz lehet vele olyat csinálni hogy kimásolok egy szöveget, majd egy másikat, majd egy harmadikat, majd, beillesztéskor kiválasztom hogy melyiket szeretném beilleszteni)

2017. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez jó lehet. Utolsó előtti: ismerem a funkciót, csak nem gondoltam, hogy így csinálják. Köszi mindenkinek.
2017. jún. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!