Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Soha semmilyen kérdés nem...

Soha semmilyen kérdés nem törlődik innen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 02:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10-es nem törlik
2020. júl. 5. 07:22
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem; attól, hogy letörlik, a felhasználókban örökké ott fog élni.
2020. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
Írhatsz nekik e-mailt, hogy szeretnéd törölni a kérdésedet, és akkor törlik.
2020. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13-as nem törlik sajnos
2020. júl. 5. 09:33
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sért szabályt, nem kötelesek törölni.
2020. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös pontosan ezt írják :D
2020. júl. 5. 10:12
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
13-as vagyok, ha a saját kérdésedet akarod törölni, akkor törölni fogják. Tudom, mert leveleztem a modikkal korábban.
2020. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17-es

Nekem azt írták,hogy csak akkor törlik ha szabálysértő,ha nem az akkor nem és mindegy,hogy te magad kéred

2020. júl. 5. 10:18
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A "korábban"-nak nincs értelme, mert csak az számít ami most van. Régen tilos volt ismerkedni, majd volt külön alkategóriája. Majd megint tilos volt, most megint van külön főkategóriája. Lehet jövőre megint tilos lesz.


Amúgy a felhasználó felelőssége hogy milyen kérdést ír ki. Regisztrációkor elfogadta a szabályzatot, az oldal használatának kezdetén el tudja olvasni a GYIK-et, hogy tisztában legyen a dolgokkal. Le van írva, hogy nem törölhető a kérdése. Régen lehet ezt lazábban vették, most nem. Ez van, az oldalon előre le volt fektetve, hogy nem törölheted a kérdésed, erre pedig bármelyik moderátor hivatalosan hivatkozhat.

Másrészt egy anonim oldalon vagyunk, senki nem tudja ki vagy. Hacsak nem voltál olyan buta, hogy bármilyen személyes adatot kiadtál magadról.

2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó. Mivel X éve regisztráltam én azokat a feltételeket fogadtam el és normálisan le lett írva, hogy "régen lehetett, DE MOST NEM TUDOM, HOGY ÍGY VAN-E"

Szövegértelmezni, könyörgöm. Ez már olyan szőrszálhasogatás.

Le lett írva, hogy régen így volt, most még frissen igazodom el én is az oldalon és segíteni próbál az ember.

Kegyetlen ez a "Hú azért is belekötök" téma...

2020. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!